Techcrunch z nowym, odświeżonym wyglądem

Techcrunch z nowym, odświeżonym wyglądem

Opublikowano 16.10.2013 12:40 - 3


Serwisu Techcrunch chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. A gdyby trzeba było, to sprowadzając to do najprostszych stwierdzeń – jest to kolejna, zachodnia, popularna strona o nowych technologiach. Sam niekoniecznie nazbyt często tam zaglądam, jednak wiem że można się tam natknąć na ciekawe artykuły. Koniec komunałów, do brzegu.

Techcrunch postanowił odświeżyć swój serwis internetowy i uważam, że bardzo słusznie, gdyż poprzednik swoje czasy świetności miał już za sobą. Co ciekawe, nie jestem w stanie określić jak wiele czasu minęło w stosunku do poprzedniej aktualizacji, ale poprzednia wersja była w swoim czasie, śmiało można rzec innowacyjna w tamtym okresie. Zaczynając jednak od początku, ponoć logo także zostało zmienione. W zasadzie logo utraciło swoją fakturę na rzecz jednolitego koloru:

Stare logo TC
Odświeżona wersja logo TC

Zasadnicza różnica? Właściwie niewielka. Przejdźmy jednak do tego co rzuca się w oczy najbardziej – szablon. Nowy wygląd zyskał zdecydowanie na lekkości, to pewnie za sprawą wszechobecnego koloru jasno-szarego. Zastosowana czcionka jest zdecydowanie większa niż przy poprzedniej propozycji, przez co szablon jest zdecydowanie wygodniejszy w odbiorze. Osobiście podoba mi się czysty i minimalistyczny nagłówek, zaś sposób na prezentowanie wyróżnionych treści jest jak dla mnie stosunkowo przejrzysty.

tc

Na pochwałę także zasługuje responsywność szablonu, która zależnie od rozdzielczości prezentuje się wyśmienicie. Podsumowując ciężko cokolwiek zarzucić, gdyż szablon zwyczajnie mi się podoba. Mocna 4.

Wieści z Rozładowani.pl