Te 7 rzeczy zrobi Ci dobrze - najlepsze promocje na Aliexpress - Co Kupić? #1

Opublikowano 3.09.2020 21:17 -


Mam nadzieję, że ta seria Wam się spodoba, a pierwsza część to okazja do zimowych zakupów. Tak, dobrze czytacie: zimowych, bo jeśli chcemy tanio to trzeba czekać, zatem wrześniowe zamówienia zapewne dojdą wczesną zimą. Może to okazja do zrobienia... świątecznych zakupów prezentowych?

Wybrane przeze mnie rzeczy nie są przypadkowe. Przeglądam fora, komentarze i grupy facebookowe. Na ich podstawie zebrałem listę wartościowych i mam nadzieję porządnych produktów, które można zamówić na Aliexpress. Ostrzegam, nie zawsze będą to wybory racjonalne.

Co kupić na Aliexpress? Vol. 1.

BEZPRZEWODOWE SŁUCHAWKI DOUSZNE BLUETOOTH Z POTĘŻNĄ BATERIĄ

Cena: ok. 59,85 zł

s1

Sprzęcior wychwalany jest przez wiele osób, dlatego jeśli szukacie dousznych słuchawek musicie skorzystać z tej oferty. Akumulator 2000mAh starczy na kilka godzin słuchania, a w zestawie otrzymamy etui ładujące z wyświetlaczem LCD.

PTM H1 ZESTAW SŁUCHAWKOWY BLUETOOTH BEZPRZEWODOWY

Cena: ok. 53,50 zł

h1

Jeśli nie lubicie słuchawek dousznych, to warto zamówić te nauszne, tradycyjne. Również łączą się po bluetooth, wyglądają elegancko, a do tego posiadają baterię 600mAh, redukcję szumów i mikrofon.

WIRTUALNA KLAWIATURA LASEROWA BLUETOOTH BEZPRZEWODOWA

Cena: ok. 118,50 zł

k1

Bajer niezły, ale jakie wrażenie zrobi na znajomych! Wirtualna klawiatura, którą możemy wyświetlić niemalże na każdej powierzchni. Dodatkowo możemy skorzystać z funkcji myszki, sprzęt to smartfona albo tabletu.

ORGANIZER DO KABLI SILIKONOWY

Cena: od 0,04 zł

o1

Spójrzcie teraz na swoje biurko i kable. Następnie zerknijcie jeszcze raz na cenę tego organizera :) Genialne w swojej prostocie i tanie, jak na dużą funkcjonalność. Brać!

USB C HUB, 9 W 1 MULTIPORT HUB

Cena: ok. 141,20 zł

u1

Kupując w sklepie podobne huby musimy szykować się na wydatek rzędu 300, a nawet 500 złotych. W czasach, kiedy np. w MacBookach otrzymujemy dwa wejścia USB-C takie rozwiązanie jest idealne. Bez problemu zwiększymy możliwości naszego laptopa.

MAGICZNA SKROBACZKA DO SZYB

Cena: ok. 6,35 zł

s11

Słowo magiczna oczywiście zastosowane jest przez Chińczyków sprzedających produkt, bo magii ja w tym nie dostrzegam, ale za to wygodę - tak. Uchwyt inny niż te, które znane są z "naszych" skrobaczek. Zima idzie, wiec można za grosze zamówić fajny gadżet.

ENDOSKOPOWA KAMERKA Z KABLEM 2M

Cena: ok. 18,36 zł

c1

W domu takie urządzenie zawsze może się przydać. Producent twierdzi, że kamerka pomoże nawet w przypadku zapchanych rur. Ja bym wykorzystał i w komputerze i w samochodzie.

Na początek skromny zestaw, ale mam nadzieję, że będzie przydatny. Zapraszam za tydzień, wtedy zdecydowanie dłuższa lista!

Wieści z Rozładowani.pl