Wybrane przeze mnie rzeczy nie są przypadkowe. Przeglądam fora, komentarze i grupy facebookowe. Na ich podstawie zebrałem listę wartościowych i mam nadzieję porządnych produktów, które można zamówić na Aliexpress. Ostrzegam, nie zawsze będą to wybory racjonalne.

CO KUPIĆ NA ALIEXPRESS? VOL. 9.

Nawilżacz powietrza

Cena: ok. 35,10 zł

Zima przed nami, a więc i sezon grzewczy. Powietrze w naszych mieszkaniach znacznie się wysuszy, dlatego jest to idealny moment na zakup nawilżacza powietrza. Według opinii klientów nawilżacz ten „daje radę”, dlaczego więc nie dać mu szansy?

Kamerka sportowa EKEN H9R H9 4K

Cena: ok. 126,60 zł

Kamera sportowa EKEN H9/H9R 4K z szybkością 30 klatek na sekundę. Internauci chwalą sobie sprzęt, a w necie jest mnóstwo filmików wykonanych tą kamerką.

Baseus 15W Podwójna bezprzewodowa ładowarka

Cena: ok. 92,00 zł

Podwójna mata ładująca do telefonów i innych urządzeń, które obsługują bezprzewodowe ładowanie. Czekając na matę od Apple, można kupić tańsze rozwiązanie dość renomowanej firmy.

MINI STATYW NA SMARTFONY Z ŁĄCZNOŚCIĄ BLUETOOTH

Cena: ok. 9,35 zł

Elastyczny statyw do smartfona, który może służyć także jako uchwyt samochodowy. Zestaw posiada łączność bluetooth, a także pilot do zdalnego sterowania.

Strój pikachu dla Twojego pupila

Cena: ok. 34,68 zł

Uwielbiasz Pokemony i masz psa lub kota? Ten strój będzie dla nich idealny! Złap Pikachu we własnym domu ;-)

PRZENOŚNA KONSOLA Z 500 GRAMI!

Cena: ok. 46,42 zł

Idealny prezent dla starszego pokolenia geeków. Retro konsola, która posiada 500 wbudowanych gier i możliwość podłączenia do TV!

WIRTUALNA KLAWIATURA LASEROWA BLUETOOTH BEZPRZEWODOWA

Cena: ok. 118,50 zł

Bajer niezły, ale jakie wrażenie zrobi na znajomych! Wirtualna klawiatura, którą możemy wyświetlić niemalże na każdej powierzchni. Dodatkowo możemy skorzystać z funkcji myszki, sprzęt to smartfona albo tabletu.


Posłuchaj nas!