Wybrane przeze mnie rzeczy nie są przypadkowe. Przeglądam fora, komentarze i grupy facebookowe. Na ich podstawie zebrałem listę wartościowych i mam nadzieję porządnych produktów, które można zamówić na Aliexpress. Ostrzegam, nie zawsze będą to wybory racjonalne.

CO KUPIĆ NA ALIEXPRESS? VOL. 8.

UCHWYT BIURKOWY NA SMARTFONA

Cena: ok. 3,60 zł

Genialny w swojej prostocie uchwyt, który już sam posiadam od kilku lat. Niepozorny gadżet jest niezwykle przydatny. Sam się zdziwiłem, jak bardzo!

Zaślepka do kamery w laptopie

Cena: ok. 6,10 zł

Jeśli dbacie o swoje bezpieczeństwo, to ten mały gadżet jest na pewno dla Was. Z racji jego niskiej ceny, warto zamówić kilka sztuk, które można sprezentować znajomym i rodzinie.

Kamera endoskopowa

Cena: ok. 16,20 zł

Fajny sprzęt za niewielkie pieniądze. Na pewno nie jeden raz użyjecie go w domu. Bez wątpienia kamerka wejdzie w każdy zakątek ;)

ładowarka magnetyczna usb

Cena: ok. 0,10 zł

Cena oczywiście dla nowych użytkowników, ale ładowarkę można kupić nawet za dolara. Genialne rozwiązane, które znacznie ułatwi podłączanie naszych urządzeń do ładowania. Są też oczywiście złącza USB-C.

Nawilżacz powietrza

Cena: ok. 35,10 zł

Zima przed nami, a więc i sezon grzewczy. Powietrze w naszych mieszkaniach znacznie się wysuszy, dlatego jest to idealny moment na zakup nawilżacza powietrza. Według opinii klientów nawilżacz ten „daje radę”, dlaczego więc nie dać mu szansy?

Kamerka sportowa EKEN H9R H9 4K

Cena: ok. 126,60 zł

Kamera sportowa EKEN H9/H9R 4K z szybkością 30 klatek na sekundę. Internauci chwalą sobie sprzęt, a w necie jest mnóstwo filmików wykonanych tą kamerką.

Baseus 15W Podwójna bezprzewodowa ładowarka

Cena: ok. 92,00 zł

Podwójna mata ładująca do telefonów i innych urządzeń, które obsługują bezprzewodowe ładowanie. Czekając na matę od Apple, można kupić tańsze rozwiązanie dość renomowanej firmy.