Te 7 rzeczy zrobi Ci dobrze – najlepsze promocje na Aliexpress – Co Kupić? #7

Opublikowano 24.10.2020 19:31 -


Jak co tydzień zapraszam na przegląd gadżetów z Aliexpress, które warte są zakupu. Do okresu świątecznego coraz mniej czasu, dlatego to ostatnia chwila, aby zamówić coś z myślą o prezentach. Dzisiaj jednodniowy poślizg, ale mam nadzieję, że lista gadżetów będzie w stanie to wynagrodzić.

Wybrane przeze mnie rzeczy nie są przypadkowe. Przeglądam fora, komentarze i grupy facebookowe. Na ich podstawie zebrałem listę wartościowych i mam nadzieję porządnych produktów, które można zamówić na Aliexpress. Ostrzegam, nie zawsze będą to wybory racjonalne.

CO KUPIĆ NA ALIEXPRESS? VOL. 7.

Ugreen USB C HUB typ C Multi

Cena: ok. 118,65 zł

1

Genialne i tanie rozwiązanie szczególnie dla posiadaczy MacBooków, gdzie znajduje się co najwyżej 2 gniazda USB-C. Takie huby kosztują nawet kilkaset złotych, a tutaj za nieco ponad 100 zł mamy dobrej jakości sprzęt.

Pencil do iPada

Cena: ok. 91,43 zł

2

Alternatywa dla Apple Pencila? Pencil z Aliexpress! Cena znacząco niższa, a - jak zapewniają opinie klientów - jakość porównywalna. Kto się odważy?

Mini dron z filmowaniem w 4K

Cena: od 92,98 zł

3

Jeśli dopiero zaczynacie przygodę z dronami, to ten sprzęt jest dla Was. XKJ-składany minidron z kamerą 4K i Wi-Fi, czarno-szary, utrzymanie wysokości, HD, 1080P, zdalnie sterowany.

Xiaomi Redmi Power Bank 20000mAh

Cena: ok. 101,02 zł

4

Powerbank Xiaomi 20000mAh. Dwa porty USB, które mogą ładować urządzenia w tym samym czasie, USB-C i Micro USB zapewniają dwa sposoby ładowania, wygodne i szybkie.

Forma do robienia... chipsów w mikrofalówce

Cena: ok. 30,65 zł

m1

Zaczynamy od fajnego bajeru dla kanapowców. Lubicie chipsy? Kto nie lubi, ale zawsze problemem stają się... kalorie. Aliexpress przychodzi z pomocą i oferuje specjalną formę do robienia chipsów w mikrofalówce. Bez konserwantów i sztucznych dodatków!

Statyw do aparatu/telefonu

Cena: ok. 9,50 zł

m2

Ten gadżet przydaje się w najmniej oczekiwanych momentach. Jeśli dodamy do tego fakt, że zajmuje bajecznie mało miejsca, to decyzja nie może być inna - tylko kupować. W zestawie otrzymujemy pilocik do wyzwalania migawki.

Lampka do... selfie

Cena: ok. 19,80 zł

m3

Tak, sam się zdziwiłem jak zobaczyłem tą lampkę, ale od razu pomyślałem, że faktycznie może być ona przydatna. Wyobraźcie sobie selfie w kiepskich warunkach oświetleniowych - jak znalazł. Lampka jest kompatybilna także z laptopami, a producent wychwala jej wszechstronność.

Wieści z Rozładowani.pl