Wybrane przeze mnie rzeczy nie są przypadkowe. Przeglądam fora, komentarze i grupy facebookowe. Na ich podstawie zebrałem listę wartościowych i mam nadzieję porządnych produktów, które można zamówić na Aliexpress. Ostrzegam, nie zawsze będą to wybory racjonalne.

CO KUPIĆ NA ALIEXPRESS? VOL. 6.

BAWEŁNIANA MASECZKA NA TWARZ Z RÓŻNYMI MOTYWAMI

Cena: ok. 9,19 zł

m1

Czasy mamy, jakie mamy, dlatego takie rzeczy przydają się idealnie. Maseczka na twarz z motywami z bajek i nie tylko. Dla dorosłych, a także dla dzieci.

MINI STATYW NA SMARTFONY Z ŁĄCZNOŚCIĄ BLUETOOTH

Cena: ok. 9,35 zł

m2

Elastyczny statyw do smartfona, który może służyć także jako uchwyt samochodowy. Zestaw posiada łączność bluetooth, a także pilot do zdalnego sterowania.

Strój pikachu dla Twojego pupila

Cena: ok. 34,68 zł

m3

Uwielbiasz Pokemony i masz psa lub kota? Ten strój będzie dla nich idealny! Złap Pikachu we własnym domu ;-)

PRZENOŚNA KONSOLA Z 500 GRAMI!

Cena: ok. 46,42 zł

m4

Idealny prezent dla starszego pokolenia geeków. Retro konsola, która posiada 500 wbudowanych gier i możliwość podłączenia do TV!

MOBILNY STOJAK NA… OGNISKO

Cena: ok. 42,93 zł

3

Sam się zdziwiłem, jak zobaczyłem ten produkt. Nie sądziłem, że coś takiego istnieje, ale przecież to Aliexpress. Wiem, że idzie zima, ale zanim towar do nas dotrze, to akurat będzie powoli przydatny.

KAMERKA SPORTOWA EKEN H9R H9 4K

Cena: ok. 126,60 zł

d

Kamera sportowa EKEN H9/H9R 4K z szybkością 30 klatek na sekundę. Internauci chwalą sobie sprzęt, a w necie jest mnóstwo filmików wykonanych tą kamerką.

BEZPRZEWODOWE SŁUCHAWKI DOUSZNE BLUETOOTH Z POTĘŻNĄ BATERIĄ

Cena: ok. 59,85 zł

s1

Sprzęcior wychwalany jest przez wiele osób, dlatego jeśli szukacie dousznych słuchawek musicie skorzystać z tej oferty. Akumulator 2000mAh starczy na kilka godzin słuchania, a w zestawie otrzymamy etui ładujące z wyświetlaczem LCD.


Posłuchaj nas!