Wybrane przeze mnie rzeczy nie są przypadkowe. Przeglądam fora, komentarze i grupy facebookowe. Na ich podstawie zebrałem listę wartościowych i mam nadzieję porządnych produktów, które można zamówić na Aliexpress. Ostrzegam, nie zawsze będą to wybory racjonalne.

CO KUPIĆ NA ALIEXPRESS? VOL. 5.

BEZPRZEWODOWE SŁUCHAWKI TWS

Cena: ok. 17,74 zł

Nie stać Was na AirPodsy, albo szkoda Wam po prostu na nie kasy? Na Aliexpress można znaleźć „odpowiednik”. W cenie dość konkurencyjnej, a recenzje są nawet dość pochlebne!

BEZPRZEWODOWY TERMOMETR NA PODCZERWIEŃ

Cena: ok. 15,98 zł

Dokładność pomiaru przy ± 0.2 °. Produkt obsługuje pomiar temperatury za pomocą jednego przycisku. Wysokie bezpieczeństwo: produkt obsługuje pomiar bezdotykowy, co znacznie poprawia bezpieczeństwo.

MOBILNY STOJAK NA… OGNISKO

Cena: ok. 42,93 zł

Sam się zdziwiłem, jak zobaczyłem ten produkt. Nie sądziłem, że coś takiego istnieje, ale przecież to Aliexpress. Wiem, że idzie zima, ale zanim towar do nas dotrze, to akurat będzie powoli przydatny.

Ładowarka magnetyczna usb

Cena: ok. 0,10 zł

Cena oczywiście dla nowych użytkowników, ale ładowarkę można kupić nawet za dolara. Genialne rozwiązane, które znacznie ułatwi podłączanie naszych urządzeń do ładowania. Są też oczywiście złącza USB-C.

4. Kamerka sportowa EKEN H9R H9 4K

Cena: ok. 126,60 zł

Kamera sportowa EKEN H9/H9R 4K z szybkością 30 klatek na sekundę. Internauci chwalą sobie sprzęt, a w necie jest mnóstwo filmików wykonanych tą kamerką.

Bardzo tania drukarka 3D

Cena: ok. 960,00 zł

Jeśli planujecie rozpocząć przygodę z drukiem 3D to bez wątpienia ten zestaw jest dla Was! Nie musicie wydawać kilku, czy nawet kilkunastu tysięcy złotych na zaawansowane drukarki. Za niespełna tysiąc złotych (można dobrać akcesoria za dodatkową opłatą) otrzymacie drukarkę idealną na pierwsze projekty.

Samochodowy oczyszczacz powietrza

Cena: ok. 70,72 zł

Sam jestem ciekawy, jak bardzo wydajny jest taki oczyszczacz. W dobie pandemii, a na pewno zanieczyszczenia smogiem sprzęt może spisywać się idealnie.