Te 7 rzeczy zrobi Ci dobrze – najlepsze promocje na Aliexpress – Co Kupić? #4

Opublikowano 24.09.2020 20:30 Aktualizacja: 8.10.2020 13:07 -


Okej, mamy czwartek, zatem pora na przegląd gadżetów na Aliexpress. Poprzednie trzy notowania przyjęły się zaskakująco dobrze, dlatego grzebałem dalej i… wygrzebałem!

ybrane przeze mnie rzeczy nie są przypadkowe. Przeglądam fora, komentarze i grupy facebookowe. Na ich podstawie zebrałem listę wartościowych i mam nadzieję porządnych produktów, które można zamówić na Aliexpress. Ostrzegam, nie zawsze będą to wybory racjonalne.

CO KUPIĆ NA ALIEXPRESS? VOL. 4.

Forma do robienia... chipsów w mikrofalówce

Cena: ok. 30,65 zł

m1

Zaczynamy od fajnego bajeru dla kanapowców. Lubicie chipsy? Kto nie lubi, ale zawsze problemem stają się... kalorie. Aliexpress przychodzi z pomocą i oferuje specjalną formę do robienia chipsów w mikrofalówce. Bez konserwantów i sztucznych dodatków!

Statyw do aparatu/telefonu

Cena: ok. 9,50 zł

m2

Ten gadżet przydaje się w najmniej oczekiwanych momentach. Jeśli dodamy do tego fakt, że zajmuje bajecznie mało miejsca, to decyzja nie może być inna - tylko kupować. W zestawie otrzymujemy pilocik do wyzwalania migawki.

Lampka do... selfie

Cena: ok. 19,80 zł

m3

Tak, sam się zdziwiłem jak zobaczyłem tą lampkę, ale od razu pomyślałem, że faktycznie może być ona przydatna. Wyobraźcie sobie selfie w kiepskich warunkach oświetleniowych - jak znalazł. Lampka jest kompatybilna także z laptopami, a producent wychwala jej wszechstronność.

Radio prysznicowe

Cena: ok. 15,80 zł

m4

Jeśli nudzi Wam się pod prysznicem (oszczędzajcie wodę!) to takie radyjko może sprawić Wam wiele radości. Oczywiście mam tu na myśli radość muzyczną. Wodoodporne radio za grosze znajdzie zapotrzebowanie w każdej łazience.

Wzmacniacz sygnału Wi-Fi

Cena: ok. 32,36 zł

m5 1

Macie problemy z sygnałem Wi-Fi w mieszkaniu? To urządzenie wzmocni sieć!

Szybkość transmisji: 300 mb/s
Tryb: tryb AP / Repeater
Kolor: biały/czarny
Typ wtyczki: wtyczka EU/US
Napięcie: AC 110-240V
Wyjście: 5V 1A
Zakres częstotliwości: 2.41-2.48GHz
Przewód sieciowy długość: ok. 0.5m

MISKA DLA PSA, KTÓRA SPOWALNIA JEDZENIE

Cena: ok. 19,85 zł

m6

Twój pupil za szybko wciąga karmę? Takie miski często kosztują dość sporo, ale na Aliexpress jest jak zawsze taniej.

Kubek Star Wars

Cena: ok. 42,36zł

m7

Idealny prezent dla kogoś, kto kocha Gwiezdne Wojny! Kubek zmienia kolor "święcąc" mieczami świetlnymi, kiedy wewnątrz znajduje się gorący napój.

Wieści z Rozładowani.pl