ybrane przeze mnie rzeczy nie są przypadkowe. Przeglądam fora, komentarze i grupy facebookowe. Na ich podstawie zebrałem listę wartościowych i mam nadzieję porządnych produktów, które można zamówić na Aliexpress. Ostrzegam, nie zawsze będą to wybory racjonalne.

CO KUPIĆ NA ALIEXPRESS? VOL. 4.

Forma do robienia… chipsów w mikrofalówce

Cena: ok. 30,65 zł

Zaczynamy od fajnego bajeru dla kanapowców. Lubicie chipsy? Kto nie lubi, ale zawsze problemem stają się… kalorie. Aliexpress przychodzi z pomocą i oferuje specjalną formę do robienia chipsów w mikrofalówce. Bez konserwantów i sztucznych dodatków!

Statyw do aparatu/telefonu

Cena: ok. 9,50 zł

Ten gadżet przydaje się w najmniej oczekiwanych momentach. Jeśli dodamy do tego fakt, że zajmuje bajecznie mało miejsca, to decyzja nie może być inna – tylko kupować. W zestawie otrzymujemy pilocik do wyzwalania migawki.

Lampka do… selfie

Cena: ok. 19,80 zł

Tak, sam się zdziwiłem jak zobaczyłem tą lampkę, ale od razu pomyślałem, że faktycznie może być ona przydatna. Wyobraźcie sobie selfie w kiepskich warunkach oświetleniowych – jak znalazł. Lampka jest kompatybilna także z laptopami, a producent wychwala jej wszechstronność.

Radio prysznicowe

Cena: ok. 15,80 zł

Jeśli nudzi Wam się pod prysznicem (oszczędzajcie wodę!) to takie radyjko może sprawić Wam wiele radości. Oczywiście mam tu na myśli radość muzyczną. Wodoodporne radio za grosze znajdzie zapotrzebowanie w każdej łazience.

Wzmacniacz sygnału Wi-Fi

Cena: ok. 32,36 zł

Macie problemy z sygnałem Wi-Fi w mieszkaniu? To urządzenie wzmocni sieć!

Szybkość transmisji: 300 mb/s
Tryb: tryb AP / Repeater
Kolor: biały/czarny
Typ wtyczki: wtyczka EU/US
Napięcie: AC 110-240V
Wyjście: 5V 1A
Zakres częstotliwości: 2.41-2.48GHz
Przewód sieciowy długość: ok. 0.5m

MISKA DLA PSA, KTÓRA SPOWALNIA JEDZENIE

Cena: ok. 19,85 zł

Twój pupil za szybko wciąga karmę? Takie miski często kosztują dość sporo, ale na Aliexpress jest jak zawsze taniej.

Kubek Star Wars

Cena: ok. 42,36zł

Idealny prezent dla kogoś, kto kocha Gwiezdne Wojny! Kubek zmienia kolor „święcąc” mieczami świetlnymi, kiedy wewnątrz znajduje się gorący napój.