Pamiętam, jak wpadłem na pomysł prezentowania Wam najciekawszych wg. mnie gadżetów na Aliexpress, jakie wpadły mi w oko w ostatnich dniach. Oczywiście wszystkie nie są przeze mnie kupowane, ale znacząca większość z nich, szczególnie tych tańszych.

Czasu na recenzje brak, ale w koszyku na Aliexpress ciągle lądują bardziej lub mniej niespodziewane rzeczy. Co jakiś czas hurtowo zamawiam, tłumacząc sobie, że popłyną jednym statkiem ;) Rzadko kiedy trafiają mi się zakupy wysyłane z Polski, dlatego często jest tak, że jak listonosz podrzuca paczkę, długo zastanawiam się, co tym razem znajduje się w środku.

R E K L A M A

CO KUPIĆ NA ALIEXPRESS? VOL. 30.

Zamiennik Apple Pencil, czyli chińska wersja pisaka

Cena: 57,64 zł

aliexpress 1

Inteligentny pisak od Apple robi wrażenie nie tylko możliwościami, ale przede wszystkim ceną. Jest jednak alternatywa i to o wiele tańsza. Prosto z Aliexpress!

Lekki statyw

Cena: 121,10 – 262,02 zł

aliexpress 2

Bardzo lekki a przede wszystkim mobilny statyw do małych aparatów i telefonów. Przyda się na pewno w podróży, albo do robienia zdjęć krajobrazów przy jesiennym, miękkim świetle.

Pudełko do dezynfekcji od Xiaomi

Cena: 108,91 zł

aliexpress 3

Przydatne w obecnych czasach, gdzie bakterie są wszechobecne. Pudełko zdezynfekuje nam nie tylko smartfona, ale i inne mniejsze rzeczy, takie jak maseczka.

Przenośna drukarka termiczna

Cena: 149,96 – 192,85 zł

aliexpress 4

Oczywiście na takiej drukarce nie wydrukujesz zdjęć w wysokiej rozdzielczości, ale może uratować niejedną podbramkową sytuację.

Bezprzewodowa ładowarka od Xiaomi 7.5 W/10 W

Cena: 120,51 zł

aliexpress 5

Ta bezprzewodowa i bardzo wydajna ładowarka od Xiaomi służy nie tylko do ładowania, ale także jako stojak do telefonu.

Xiaomi Mijia śrubokręt ręczny automatyczny

Cena: 177,01 zł

aliexpress 6

Przy domowym majsterkowaniu praktycznie sprzęt niezawodny. Przyda się w każdej sytuacji, gdzie nie chcemy stosować większych wkrętarek, a nie chce nam się bawić z ręcznym śrubokrętem.

Bezprzewodowe słuchawki nauszne

Cena: 137,65 – 142,57 zł

aliexpress 7

Genialne na jesienne wieczory. Oczywiście nie tylko do słuchania muzyki, ale także do ogrzewania podczas wieczornych, chłodnych spacerów. Oczywiście słuchawki wyposażone w Bluetooth.