ybrane przeze mnie rzeczy nie są przypadkowe. Przeglądam fora, komentarze i grupy facebookowe. Na ich podstawie zebrałem listę wartościowych i mam nadzieję porządnych produktów, które można zamówić na Aliexpress. Ostrzegam, nie zawsze będą to wybory racjonalne.kjljkl

CO KUPIĆ NA ALIEXPRESS? VOL. 3.

1. ładowarka magnetyczna usb

Cena: ok. 0,10 zł

Cena oczywiście dla nowych użytkowników, ale ładowarkę można kupić nawet za dolara. Genialne rozwiązane, które znacznie ułatwi podłączanie naszych urządzeń do ładowania. Są też oczywiście złącza USB-C.

2. Nawilżacz powietrza

Cena: ok. 35,10 zł

Zima przed nami, a więc i sezon grzewczy. Powietrze w naszych mieszkaniach znacznie się wysuszy, dlatego jest to idealny moment na zakup nawilżacza powietrza. Według opinii klientów nawilżacz ten „daje radę”, dlaczego więc nie dać mu szansy?

3. Podkładka antypoślizgowa do samochodu

Cena: ok. 3,90 zł

Idealne rozwiązanie, aby znaleźć miejsce na klucze, telefon lub też inne urządzenia, które walają się nam w samochodzie. Podkładka zapewnia doskonałą przyczepność i nigdy ich za wiele.

4. Kamerka sportowa EKEN H9R H9 4K

Cena: ok. 126,60 zł

Kamera sportowa EKEN H9/H9R 4K z szybkością 30 klatek na sekundę. Internauci chwalą sobie sprzęt, a w necie jest mnóstwo filmików wykonanych tą kamerką.

5. Maiha bezprzewodowy głośnik Bluetooth

Cena: ok. 77,70 zł

Funkcje: połączenie Bluetooth/Line in Audio, radio FM, karta TF, USB
Standard Bluetooth: 4.2 + EDR
Pojemność baterii litowej: 1200mAh.
Moc wyjściowa: 6W = 3W × 2
Napęd: 3 „× 2
Pasmo przenoszenia: 100Hz-20Khz
S/N>85dB

Czas ładowania: 3-4h
Czas gry: 5-8h
Rozmiar: L280 xH54.5 x D42.7 mm

6. Baseus 15W Podwójna bezprzewodowa ładowarka

Cena: ok. 92,00 zł

Podwójna mata ładująca do telefonów i innych urządzeń, które obsługują bezprzewodowe ładowanie. Czekając na matę od Apple, można kupić tańsze rozwiązanie dość renomowanej firmy.

SAMSUNG-Karta pamięci Micro SD klasy EVO+

Cena: od. 26,00 zł

Powyższa cena dotyczy pojemności 32 GB, ale czym większa pojemność, tym bardziej opłaca się dokonać zakupu. Dostępna są także pojemności 512 GB.


Posłuchaj nas!