Urlopy za nami, a więc trzeba rozpocząć kolekcjonowanie gadżetów na jesień. Oczywiście lato trwa, ale raczej ciężko będzie otrzymać przesyłkę z Chin do końca najcieplejszej pory roku. Ciężko też powiedzieć, że na Aliexpress pojawiły się nowości, bo tam wysyp jest codziennie.

Chodzi raczej o trafienie na jakieś produkty, które przyciągają uwagę, bo jak wiadomo w chińskim gigancie zakupowym jest wszystko, a tego czego nie ma – za chwilę będzie. Zobaczcie zatem, co można wyhaczyć w dobrej cenie.

CO KUPIĆ NA ALIEXPRESS? VOL. 29.

Gwiaździste niebo w pokoju

Cena: 197,62 zł

Znakomite rozwiązanie na zbliżające się dłuższe z każdym tygodniem wieczory. Urozmaici na pewno nasz pokój, a także zapewni trochę odmienności od szarej rzeczywistości na jesienne popołudnia.

Gimbal H4

Cena: 241,78 zł

Jeśli planujecie jesienne wypady, to taki gimbal z pewnością Wam się przyda. Jest znacznie tańszy od bardziej zaawansowanej konkurencji, jednak na pewno będzie wystarczający do amatorskich fotografii i kręcenia filmów smartfonem. Jesienna sceneria jest do tego idealna.

Ogrzewacz stóp albo dłoni

Cena: 122,12 zł

To może być idealny prezent dla Waszej drugiej połówki. Jeśli nie lubicie dzielić się kocem, albo ciepłotą swojego ciała, to taki ogrzewacz będzie najlepszym sposobem.

Kocyk w kształcie tortilli

Cena: 45,04 – 147,46 zł

Czy jesienny koc zawsze musi być szary albo w kratkę? Nie, a kształt tortilli rozweseli na pewno nie jedno jesienne popołudnie, szczególnie kiedy będzie to popołudnie zimne, a pod koc aż będzie się chciało wskoczyć. Oby tylko nie pobudzał apetytu…

Domowa mini stacja pogodowa Xiaomi

Cena: 29,31 – 94,24 zł

Produkty Xiaomi nie od dzisiaj są dobrej jakości, a jednym z nich jest ta właśnie mini stacja pogody. Stacja wskazuje najważniejsze dane: temperatura, wilgotność i godzinę.

Poduszka do spania w czasie podróży

Cena: 37,97 – 67,51 zł

Ten gadżet już jest w drodze do mnie, dlatego dzielę się nim i z Wami. Genialne rozwiązanie, szczególnie przy dłuższych podróżach samolotem.

Kolorowa lampka do pokoju

Cena: 21,25 – 43,65 zł

Pozostając w temacie jesiennym, kiedy zawsze brakuje światła dziennego, taka lampka rozweseli nasze pomieszczenie. Sam zamówiłem dwie sztuki, bo jakoś trzeba urozmaicać sobie codzienność.


Posłuchaj nas!