No dobra, wracamy po 2-tygodniowej przerwie i patrzymy, co na Aliexpress nowego. Oczywiście nowego to bardziej w cudzysłowie, bo tam zawsze jest wszystko, zmieniają się co najwyżej ceny.

Przekopując się przez produkty najbardziej popularne w ostatnich tygodniach znalazłem 7 perełek, które są inne, dziwne i przerażające. Zobaczcie zresztą sami, co kupić na Aliexpress i poczekać 2 miesiące na dostawę.

CO KUPIĆ NA ALIEXPRESS? VOL. 28.

Smartwatch w przystępnej cenie

Cena: 125,77 zł

aliexpress 111

Parametry na pierwszy rzut oka robią wrażenie – 1,3-calowy ekran, do tego wodoodporność i bateria 370mAh. Jak zapewnia sprzedawca czas czuwania wynosi dwa tygodnie.

M5 inteligentna opaska

Cena: 20,01 zł

aliexpress 112

Jeśli nie chcecie szaleć ze smartwatchem i szkoda Wam kasy na Mi Banda to warto spojrzeć na tą opaskę prosto z Aliexpress. Przypomina opaskę od Xiaomi, ale jest 5-krotnie tańsza.

YI kamera zewnętrzna kamera monitorująca IP-65

Cena: 240,97 zł

aliexpress 113

Jeśli planujecie częste wyjazdy z domu to kamerka jest idealna do ochrony. Nie zastąpi rzecz jasna pełnoprawnego alarmu, ale przyda się w przypadku włamania czy aktów wandalizmu.

Baseus Power Bank 10000mAh

Cena: 80,02 zł

aliexpress 114

Idealny powerbank na wypady poza miasto. Jego pojemność wystarczy na kilkukrotne ładowanie smartfona, w zależności od wielkości jego baterii.

Lenovo LP40 TWS bezprzewodowe słuchawki Bluetooth

Cena: 51,68 – 111,20 zł

aliexpress 115

Rzadko na Aliexpress można znaleźć coś „markowego”. W tym przypadku się udało, a słuchawki TWS od Lenovo są w przystępnej cenie.

Słuchawki bezprzewodowe douszne

Cena: 29,94 zł

aliexpress 116

Skoro przy słuchawkach jesteśmy to mam też alternatywę od droższych Lenovo. Te są bardziej „bajeranckie” i pasujące do klimatu Aliexpress.

Organizer do kabli

Cena: 5,24 zł

aliexpress 117

Zrób wreszcie porządek na swoim biurku. Ciekawy zestaw, który pozwoli uporządkować kable.