Nie ukrywam, że do przygotowania dzisiejszego zestawu gadżetów z Aliexpress skłonił mnie redakcyjny kolega, Daniel. Podrzucił mi on coś, co stało się ostatnio hitem internetów, a na pewno zamówień z chińskiego Aliexpress.

Oprócz śpiewającej maskotki wynalazłem jeszcze kilka perełek, które powinny Was zainteresować. Zamawiajcie czym prędzej, bo ceny na Aliexpress mają wzrosnąć ;)

CO KUPIĆ NA ALIEXPRESS? VOL. 27.

Maskotka koksu 5 gram

Cena: 8,93 – 25,62 zł

Wspomniana genialna maskotka na pewno uatrakcyjni każdą imprezę, a dodatkowo kaktus wygląda rewelacyjnie. Zasilany bateriami zatańczy razem z nami.

Dron 4K z podwójną kamerą

Cena: 153,84 zł

Dron idealny do nauki latania. Jeśli nie mieliście styczności z dronami, ten sprzęt pomoże Wam w okiełznaniu lotów zanim zdecydujecie się wydać o wiele grubsze pieniądze na bardziej profesjonalnego drona.

Zestaw do grania na smartfonie

Cena: 150,63 zł

Taka zabawka sprawdzi się na weekendowe wyjazdy. Podłącz mini-klawiaturę do smartfona, a jeśli potrzebujesz – również myszkę. W dobie mobilnej rozrywki takie rozwiązanie jest idealne.

Otwieracz do puszek

Cena: 14,22 zł

Jak widzicie po fotce nie jest to zwykły otwieracz. Pozwala na zerwanie górnego wieczka z puszki. Po co? Nie wiem.

Odnawialny kabel Micro USB C

Cena: 9,52 – 19,08 zł

Na pewno spotkaliście się z urwanymi, albo naderwanymi końcówkami swojego kabla do ładowania, co skutecznie uniemożliwiało ładowanie smartfona. Taki kabel będzie odnawialny, ciekawe jak się sprawdzi.

Uchwyt do pada na… rurę od fajki wodnej

Cena: 18,37 – 34,24 zł

Przeglądając Aliexpress często zadaję sobie pytanie, które zaczyna się od słowa „ale po…” i rzadko kończy się w jakikolwiek sensowny sposób, bo ciężko wymyśleć jakąś odpowiedź. Uchwyt do pada od konsoli, który pozwoli przyczepić do niego rurę od fajki wodnej.

Biurko komputerowe dla graczy

Cena: 187,97 zł

Tu już robi się bardziej poważnie, bo sam zastanawiam się nad takim biurkiem. Regulowane nogi i „gamingowy” design na pewno spodobają się i przypadną do gustu wielu graczom. Enjoy!


Posłuchaj nas!