Lato się rozkręciło, a do jesieni jeszcze na szczęście sporo czasu. Czemu piszę o jesieni? Bo właśnie teraz jest najlepszy moment, aby robić zamówienia na Aliexpress, które przyjdą dopiero za kilka/kilkanaście tygodni. Dzisiaj dość mocno kiczowato, ale czego oczekiwać po Ali? ;)

Co kupić na Aliexpress? Oczywiście coś takiego, czego nie znajdziecie u naszych lokalnych dostawców, albo chociaż coś takiego, co u nas jest kosmicznie drogie. Przejrzałem obszerny katalog Ali i trafiłem na kilka perełek. Niektóre z nich już do mnie lecą/płyną/jadą.

CO KUPIĆ NA ALIEXPRESS? VOL. 26.

Bluetooth – samochodowy zestaw głośnomówiący z wieloma funkcjami

Cena: 8,27 – 34,01 zł

Jeśli macie trochę starsze auto to z pewnością doskwiera Wam problem łączności z telefonem. Z pomocą przychodzi szereg rozwiązań, jednak zazwyczaj są one dość drogie. Ale wtedy pojawia się Aliexpress, cały na biało. Tzn. czarno.

Obieraczka do jabłek i innych warzyw

Cena: ok. 4,00 zł

Ostrzegałem, że będzie kiczowato, ale i praktycznie! Wiem, że zabawa jest przednia, kiedy obierając jabłko liczycie na jednoelementową „obierkę”. Jeśli jednak nie lubicie liczyć na właśnie umiejętności, z pomocą przyjdzie Wam ten gadżet z Chin.

Termos Tesla

Cena: ok. 29,45 zł

Czy oryginalny? Jak większość rzeczy na Aliexpress – zapewne tak. Na swój sposób. Logo Tesli niby podobne, ale fajny gadżet w dość dobrej cenie.

Nadajnik GPS do samochodu

Cena: 12,64 – 35,18 zł

Zazwyczaj takie bajery kosztuję sporo kasy, ale jeśli nie chcecie wydawać na firmowe lokalizatory, a śledzić będziecie co najwyżej żonę lub męża, to polecam Wam ten GPS z Aliexpress.

Ubranie dla kota

Cena: 10,65 – 17,00 zł

W sam raz na jesień! Okej, tylko dla kociarzy, ale to zawsze coś. No bo kto by nie chciał zobaczyć swojego kota w takim stroju? Masz kota, a za chwilę dinozaura ;)

Dron 4K dla początkującego droniarza

Cena: 351,01 – 873,70 zł

Pogoda jesienna (akurat jak dron dojdzie) to idealny okres na robienie urokliwych zdjęć z lotu ptaka. Z pomocą przyjdzie niedrogi dron z kamerką 4K, który nadaje się idealnie na początek przygody z latającymi robocikami.

Robot z klocków

Cena: 87,28 zł

Pozostając w tematyce robotów – zobaczcie tego składanego robicka, którym możecie sterować zdalnie. Zróbcie sobie znowu dzień dziecka i kupcie go za mniej niż stówkę!