Po weekendzie majowym czas na odświeżenie swoich letnich gadżetów. Oczywiście upalnych temperatur na razie dostrzec ciężko, ale uwierzcie, że dostawa Aliexpress potrwa, a lato prędzej czy później nadejdzie.

Co kupić na Aliexpress? Oczywiście coś takiego, czego nie znajdziecie u naszych lokalnych dostawców, albo chociaż coś takiego, co u nas jest kosmicznie drogie. Przejrzałem obszerny katalog Ali i trafiłem na kilka perełek. Niektóre z nich już do mnie lecą/płyną/jadą.

CO KUPIĆ NA ALIEXPRESS? VOL. 25.

Podkładka pod myszkę z ładowarką bezprzewodową do telefonu

Cena: ok. 129,92 zł

Bardzo ciekawe rozwiązanie dla osób, które dużo czasu spędzają przed komputerem. Otrzymujemy dwie rzeczy w jednym: podkładkę pod myszkę dość sporych rozmiarów, a do tego ładowarkę bezprzewodową do smartfonów.

Bezprzewodowe słuchawki nauszne Bluetooth

Cena: ok. 79,85 zł

Dość atrakcyjna oferta na bezprzewodowe słuchawki nauszne. Za taką cenę warto je sprawdzić, szczególnie, że posiadają bardzo dobre oceny na Aliexpress.

Powerbank 4500mAh w wersji mini do smartfonów

Cena: ok. 105,17 zł

Jeśli borykacie się z problemem baterii w swoim smartfonie to warto skorzystać z tej oferty. Za nieduże pieniądze kupicie powerbank w formie case’a, o pojemności 4500mAh.

Precyzyjny pistolet do klejenia na gorąco

Cena: ok. 123,24 zł

Jeśli zastanawiacie się „po co to mi?” to spytajcie swoich żon. One na pewno znajdą zastosowanie dla tego gadżetu, który powinien być w każdym domu.

Wiatrak USB na upalne dni

Cena: ok. 3,84 zł

Tak! To na pewno istnie wakacyjny gadżet. Przyda Wam się podczas upałów w każdych warunkach, gdzie tylko macie dostęp do portu USB.

Uchwyt do… łapania pająków

Cena: ok. 34,11 zł

Mieliście sytuację, że dziewczyna poprosiła Was o zabicie pająka, bo sama bała się małego stworka? Od teraz będziecie bohaterami w swoim domu. Tylko na Aliexpress takie rzeczy.

Krajalnica do arbuza

Cena: ok. 12,05 zł

To może być hit tego lata. Z czasów studenckich na pewno każdy pamięta arbuza pokrojonego w kostkę i zalewanego magicznym napojem. Teraz pierwszą z czynności będziecie mieli uproszczoną.


Posłuchaj nas!