Ostatnio sam się zaskoczyłem… Zamówiłem w połowie stycznia coś na Aliexpress, a w ubiegłym tygodniu przesyłka znajdowała się już w skrzynce. Jak widać nawet Aliexpress potrafi zaskoczyć pozytywnie szybszym czasem dostawy.

Co jednak kupić na Aliexpress? Przejrzałem najpopularniejsze gadżety i w tym jubileuszowym, dwudziestym wydaniu prezentuje to, co moim zdaniem nadaje się do zamówienia. Albo przynajmniej może być śmieszne ;)

CO KUPIĆ NA ALIEXPRESS? VOL. 20.

Bezprzewodowa wkrętarka 18V-68V

Cena: ok. 112,18 zł

Nie jest to oczywiście Bosch, albo B&D, ale na pewno sprawdzi się przy drobnym majsterkowaniu w domu i samochodzie. Komputer rozkręci, a zapewne i skręci ;)

Power Bank 10000 mAh

Cena: ok. 46,00 zł

Dobrze prezentujący się powerbank, który na pewno zaspokoi zapotrzebowanie na szybkie doładowanie urządzenia. Nie wiem jak z wytrzymałością, ale opinie na Aliexpress bardzo pozytywne.

Wykrywacz metalu i kabli w ścianach

Cena: ok. 97,00 zł

Sam nie spodziewałem się, że to jest aż tak potrzebne urządzenie w domu. Pomimo tego, że byłem przy rozkładaniu kabli w ścianach, pamięć jest ulotna. Z pomocą przychodzi wtedy taki wykrywacz.

Mocna latarka LED

Cena: ok. 15,57 zł

Mocna latarka LED, która w Europie kosztuje ponad 200 zł. Oczywiście nie jest to jej odpowiednik, ale za taką cenę warto spróbować ją nawet, jakby posłużyła na kilka wypadów pod namiot. Sezon się zbliża, warto być przygotowanym.

YI 1080p kamera wewnętrzna IP 

Cena: ok. 73,00 zł

Niezastąpiona w domu kamerka. Jeśli macie zwierzęta to warto zaopatrzyć się w ten dobrej jakości sprzęt. Sam posiadam kamerkę i przydała się już wielokrotnie: od podglądania zwierzaków, kiedy zostają w domu do funkcji elektronicznej niani.

Kamera akcji Ultra HD 4K

Cena: ok. 123,22 zł

Kamera 4K za niewiele ponad 100 zł? Na pewno do ekstremalnych filmów się nie nadaje, ale do wakacyjnych filmików, znad plaży i basenu? Czemu nie!

Zestaw do monitoringu

Cena: od 503,00 zł

Skoro już przy kamerach i bezpieczeństwie jesteśmy, to co powiecie na ten zestaw do monitoringu? Składający się z rejestratora i czterech bezprzewodowych kamer zapewni bezpieczeństwo na Waszej posesji podczas zbliżających się wiosenno-letnich wyjazdów.


Posłuchaj nas!