Te 7 rzeczy zrobi Ci dobrze – najlepsze promocje na Aliexpress – Co Kupić? #2

Te 7 rzeczy zrobi Ci dobrze – najlepsze promocje na Aliexpress – Co Kupić? #2

Opublikowano 10.09.2020 20:42 Aktualizacja: 11.09.2020 11:57 -


Odpalając tydzień temu ten cykl nie spodziewałem się tak sporego odbioru z Waszej strony. Nie pozostaje mi nic innego, jak kontynuować szukanie gadżetów na Aliexpress i dzielenie się z Wami znaleziskami.

Wybrane przeze mnie rzeczy nie są przypadkowe. Przeglądam fora, komentarze i grupy facebookowe. Na ich podstawie zebrałem listę wartościowych i mam nadzieję porządnych produktów, które można zamówić na Aliexpress. Ostrzegam, nie zawsze będą to wybory racjonalne.

CO KUPIĆ NA ALIEXPRESS? VOL. 2.

Magnetyczny uchwyt samochodowy na smartfona

Cena: ok. 54,50 zł

Sam kiedyś walczyłem z myślą, czy na pewno magnetyczny uchwyt utrzyma mój telefon… Po zakupie przekonałem się, że na uchwycie (innym co prawda, ale wydaje mi się, że mój jest bardziej “tandetny”) wytrzymuje nawet iPad Pro!

Zestaw soczewek do smartfona 10w1

Cena: ok. 51,05 zł

Bogaty zestaw obiektywów do naszych smartfonów. Producent zapewnia, że uchwyt jest na tyle elastyczny, że dopasuje się do większości modeli. Warto sprawdzić, szczególnie, że cena oryginalnych szkiełek zdecydowanie przewyższa te z Aliexpress.

BARDZO MAŁY POWERBANK O POJEMNOŚCI 20000MAH!

Cena: ok. 46,37 zł

Przyznaję, że jak tylko zobaczyłem tego powerbanka od razu znalazł się w moim koszyku zakupowym. Genialne rozwiązanie, opinie potwierdzają, że powerbank faktycznie ma sporą pojemność, może niekonieczne odpowiadającą tym z wyższej półki, ale na pewno na kilka ładowań wystarczy, a zajmuje bardzo mało miejsca.

Pen do tabletów – nawet do ipada!

Cena: ok. 55,88 zł

Przeraża Was cena Apple Pencil? Mnie też. Tutaj otrzymujecie kompatybilny z iPadami (po 2017) pencil za wielokrotnie niższą cenę. Przydatne, szczególnie jeśli nie tworzycie nie wiadomo jak wyrafinowanych prac, a już na pewno do odręcznych rysunków i notatek.

Bezprzewodowe słuchawki nauszne z mocną baterią

Cena: ok. 38,23 zł

Dobre jakości bezprzewodowe słuchawki nauszne. Producent gwarantuje kilka godzin słuchania, a pełne ładowanie od zera zajmie około trzech godzin.

Bardzo tania drukarka 3D

Cena: ok. 960,00 zł

Jeśli planujecie rozpocząć przygodę z drukiem 3D to bez wątpienia ten zestaw jest dla Was! Nie musicie wydawać kilku, czy nawet kilkunastu tysięcy złotych na zaawansowane drukarki. Za niespełna tysiąc złotych (można dobrać akcesoria za dodatkową opłatą) otrzymacie drukarkę idealną na pierwsze projekty.

Samochodowy oczyszczacz powietrza

Cena: ok. 70,72 zł

Sam jestem ciekawy, jak bardzo wydajny jest taki oczyszczacz. W dobie pandemii, a na pewno zanieczyszczenia smogiem sprzęt może spisywać się idealnie.

Zamówienia złożone?

3 - 5 Sep 2020
Jesteśmy na #IFA2020 - zobacz naszą relację