Wybrane przeze mnie rzeczy nie są przypadkowe. Przeglądam fora, komentarze i grupy facebookowe. Na ich podstawie zebrałem listę wartościowych i mam nadzieję porządnych produktów, które można zamówić na Aliexpress. Ostrzegam, nie zawsze będą to wybory racjonalne.

CO KUPIĆ NA ALIEXPRESS? VOL. 16.

TWS słuchawki Bluetooth słuchawki bezprzewodowe

Cena: ok. 3,74 zł

Jak się bawić, to na grubo! Jednorazowe słuchawki TWS. Po co przepłacać za Apple? ;-) Bierzcie i korzystajcie!

Nauszne słuchawki bezprzewodowe

Cena: ok. 83,93 zł

Jeśli „pchełki” są dla Was za małe, albo – co gorsza – za tanie, to możecie zamówić nauszne słuchawki bezprzewodowe. Sprzedawca określa je mianem „gamingowych”, a ich cena jest znacznie niższa, niż podobne dostępne w Europie.

Obudowa do smartfona

Cena: ok. 5,07 zł

„Termoczuła” obudowa do smartfona. Fajny gadżet na imprezy, zrobi wrażenie na każdym!

Mikroskop cyfrowy 1000X HD 1080P LED USB WiFi

Cena: ok. 85,60 zł

Jeśli potrzebujecie obejrzeć coś w powiększeniu, to ten mikroskop będzie idealny. Oferuje 1000x powiększenie, a do tego transmisję na smartfona w jakości 1080p.

Wirtualna klawiatura do smartfona i tabletu

Cena: ok. 117,25 zł

Kiedyś miałem podobną klawiaturę, jeszcze zanim były one tak łatwo dostępne. Oczywiście nie była to technologia najwyższych lotów, ale warto zaznaczyć, że nie zajmuje dużo miejsca!

Rzutnik do smartfona

Cena: ok. 45,50 zł

Na pewno mieliście taką sytuację, że chcieliście coś pokazać na swoim smartfonie znajomym w większej grupie. Telefon krąży wtedy od jednego do drugiego, a Chińczycy wymyślili lepsze rozwiązanie.

USB C Hub, 9 w 1 Multiport Hub, typu USB-C

Cena: od 83,02 zł

„Dziurek nigdy za wiele” – tak można określić zapotrzebowanie na tego HUBa. Współczesne laptopy wyposażone są w ograniczoną liczbę złącz, dlatego warto zaopatrzyć się w to urządzenie.