Wybrane przeze mnie rzeczy nie są przypadkowe. Przeglądam fora, komentarze i grupy facebookowe. Na ich podstawie zebrałem listę wartościowych i mam nadzieję porządnych produktów, które można zamówić na Aliexpress. Ostrzegam, nie zawsze będą to wybory racjonalne.

CO KUPIĆ NA ALIEXPRESS? VOL. 15.

KOMPUTER W… KLAWIATURZE!

Cena: ok. 503,43 zł

a7

Kosztuje na pewno mniej niż laptopy, a także stacjonarne komputery. Tylko jak z wydajnością? Intel ATOM Z3735f, 2GB RAM, 64GB SSD, Windows10 pro, a do tego WIFI i BT. Wysyłka z UK!

PODNOŚNIK DO… DESKI KLOZETOWEJ

Cena: ok. 4,05 zł

a13

Czystość i dbanie o higienę jest teraz w cenie. Warto za grosze kupić taki uchwyt, który ograniczy nasz kontakt z deską klozetową.

ZAŚLEPKA DO KAMERY W LAPTOPIE

Cena: ok. 6,10 zł

b2

Jeśli dbacie o swoje bezpieczeństwo, to ten mały gadżet jest na pewno dla Was. Z racji jego niskiej ceny, warto zamówić kilka sztuk, które można sprezentować znajomym i rodzinie.

KAMERA ENDOSKOPOWA

Cena: ok. 16,20 zł

b3

Fajny sprzęt za niewielkie pieniądze. Na pewno nie jeden raz użyjecie go w domu. Bez wątpienia kamerka wejdzie w każdy zakątek ;)

KAMERKA SPORTOWA EKEN H9R H9 4K

Cena: ok. 126,60 zł

d

Kamera sportowa EKEN H9/H9R 4K z szybkością 30 klatek na sekundę. Internauci chwalą sobie sprzęt, a w necie jest mnóstwo filmików wykonanych tą kamerką.

LODÓWKA NA USB

Cena: ok. 81,40 zł

1

Tak, tak, tak! Lodówka na USB do najtańszych gadżetów nie należy, ale ile frajdy może sprawić. Czasami jest pilna potrzeba słodzenia piffka, albo innego napoju gazowanego. Pojemnością nie grzeszy, ale ważne, że działa!

MYJKA CIŚNIENIOWA DO CZYSZCZENIA PODWOZIA

Cena: ok. 134,82 zł

a3

Sam się zdziwiłem, kiedy zobaczyłem to urządzenie, a przeglądam naprawdę sporo dziwnych rzeczy na Ali. Wystarczy podłączyć wąż z wodą i… myjemy podwozie.