Wybrane przeze mnie rzeczy nie są przypadkowe. Przeglądam fora, komentarze i grupy facebookowe. Na ich podstawie zebrałem listę wartościowych i mam nadzieję porządnych produktów, które można zamówić na Aliexpress. Ostrzegam, nie zawsze będą to wybory racjonalne.

CO KUPIĆ NA ALIEXPRESS? VOL. 11.

Baseus D07 bezprzewodowe słuchawki Bluetooth 5.0

Cena: ok 80,67 zł

bas

Wysokiej jakości słuchawki bezprzewodowe firmy Baseus. W tej cenie nic lepszego nie znajdziecie!

BASEUS 15W PODWÓJNA BEZPRZEWODOWA ŁADOWARKA

Cena: ok. 92,00 zł

f

Podwójna mata ładująca do telefonów i innych urządzeń, które obsługują bezprzewodowe ładowanie. Czekając na matę od Apple, można kupić tańsze rozwiązanie dość renomowanej firmy.

PRZENOŚNA KONSOLA Z 500 GRAMI!

Cena: ok. 46,42 zł

m4

Idealny prezent dla starszego pokolenia geeków. Retro konsola, która posiada 500 wbudowanych gier i możliwość podłączenia do TV!

FORMA DO ROBIENIA… CHIPSÓW W MIKROFALÓWCE

Cena: ok. 30,65 zł

m1

Zaczynamy od fajnego bajeru dla kanapowców. Lubicie chipsy? Kto nie lubi, ale zawsze problemem stają się… kalorie. Aliexpress przychodzi z pomocą i oferuje specjalną formę do robienia chipsów w mikrofalówce. Bez konserwantów i sztucznych dodatków!

UGREEN USB C HUB TYP C MULTI

Cena: ok. 118,65 zł

1

Genialne i tanie rozwiązanie szczególnie dla posiadaczy MacBooków, gdzie znajduje się co najwyżej 2 gniazda USB-C. Takie huby kosztują nawet kilkaset złotych, a tutaj za nieco ponad 100 zł mamy dobrej jakości sprzęt.

PENCIL DO IPADA

Cena: ok. 91,43 zł

2

Alternatywa dla Apple Pencila? Pencil z Aliexpress! Cena znacząco niższa, a – jak zapewniają opinie klientów – jakość porównywalna. Kto się odważy?

XIAOMI REDMI POWER BANK 20000MAH

Cena: ok. 101,02 zł

4

Powerbank Xiaomi 20000mAh. Dwa porty USB, które mogą ładować urządzenia w tym samym czasie, USB-C i Micro USB zapewniają dwa sposoby ładowania, wygodne i szybkie.


Posłuchaj nas!