Targi E3 zostaną odwołane! Wkrótce oficjalne info

Targi E3 zostaną odwołane! Wkrótce oficjalne info

Opublikowano 11.03.2020 9:48 -


Sprawdzałem tę informację w wielu źródłach i niestety wszystkie wskazują na jedno – tegoroczne targi E3 zostaną odwołane. Wkrótce ma to zostać oficjalnie potwierdzone. Zagraniczne serwisy powołują się na liczne źródła “od wewnątrz” organizatora.

Targi E3 to jedno z największych tego typu wydarzeń na świecie. Co roku przyciągają rzesze spragnionych nowinek technologicznych osób. W tym roku targi miały odbyć się w dniach 9-11 czerwca, w Los Angeles, w Stanach Zjednoczonych.

Jeszcze kilka dni temu Entertainment Software Association (ESA), czyli organizator wydarzenia zapewniało, że monitoruje sytuację związaną z epidemią koronowa wirusa i na bieżąco podejmowane są działania. Decyzja o odwołaniu targów, z tak dużym wyprzedzeniem może wydawać się trochę dziwna, ale najwidoczniej organizatorzy wolą dmuchać na zimne, a przygotowanie takiej imprezy to olbrzymi nakład sił i finansów.

Warto zaznaczyć, że w przypadku anulowania byłby to pierwszy tego typu przypadek od pierwszej edycji wydarzenia, czyli od 1996 roku (za: TheNextWeb).

Jak tylko pojawi się oficjalna informacja od organizatora, na pewno będziemy o tym informować.

Artykuł aktualizowany.

Wieści z Rozładowani.pl