Takiej okazji nie można przegapić, 80 pozycji od właściciela ThemeForest prawie jak za darmo

Takiej okazji nie można przegapić, 80 pozycji od właściciela ThemeForest prawie jak za darmo

Opublikowano 18.08.2014 19:59 - 3


Chciałem skonstruować możliwie krzykliwy nagłówek, bo okazja jest naprawdę niezła. Nie jestem w tym chyba najlepszy, niemniej mam nadzieję, że rozumiecie zamysł. Pewnie każdy z Was kojarzy doskonale serwis ThemeForest, gdyż przewija się on na blogu bardzo często. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że jest to jedne z najlepszych źródeł komercyjnych (różnej jakości) szablonów. Pomimo swoich wad, ja zaglądam tam systematycznie w poszukiwaniu nowych szablonów dla okazyjnych klientów, czy w poszukiwaniu inspiracji lub sprawdzeniu bieżących trendów.

ThemeForest jest jednym z serwisów grupy Envato. Na ich poczet składają się także serwisy z grafiką, video czy m.in. skryptami (odpowiednio GraphicRiver.net, VideoHive.net czy CodeCanyon.net). Po co o tym wszystkim? Otóż dziś przypadkiem zauważyłem podczas rutynowych odwiedzin serwisu, że przygotował on swój własny Bundle (hurtowa wyprzedaż) i to w znakomitej cenie.

Co znajdziemy w paczce? Całkiem sporo różności. Zaczynając od 9 szablonów z ThemeForest, kończąc na cudach z z muzycznego serwisu AudioJungle. Jest w czym przebierać, zaś za całość przyjdzie zapłacić… $30! Mimo tego, że część szablonów to typowe landing page, to i tak jeden szablon kupowany osobno jest droższy niż cała paczka! Envato całość wyceniło na $1000.

Co w samych paczkach? Mamy wspomniane landingi, które wyglądają naprawdę przyzwoicie. Do tego są nawet dwa szablony dla platformy Ghost i dla WordPress coś się znajdzie. W części związanej ze skryptami raczej drobiazgi, chociaż sam skrypt do oceny poprzez ikony gwiazdek może być fajną alternatywą dla podobnych mu darmówek. W grafice zaś znajduje się propozycja graficznego CV, która powinna zrobić wrażenie na potencjalnym pracodawcy czy szablon prezentacji dla PowerPoint. Naprawdę jest w czym wybierać.

Jeśli trudnicie się na co dzień tworzeniem stron czy tematami pokrewnymi, to kupujcie bez zastanowienia, z pewnością znajdziecie dla nich użytek. Tym samym odsyłam Was do Envato Bundle i zachęcam do kupna (dołączyłem także swojego ref linka, liczę, że nie macie nic przeciwko? ;-) ). Dodam tylko, że promocja trwa do czwartku do 4 rano naszego czasu. Świetna akcja, mam nadzieję, że stanie się cykliczna mimo, że jakość materiałów odstaje od tych topowych w serwisie, patrząc jednak na cenę, to nie ma co marudzić.

Wieści z Rozładowani.pl