Takie wieści z rana, to ja lubię!

Takie wieści z rana, to ja lubię!

Opublikowano 25.10.2014 18:43 - 2


Godzina 9.00, sobota. Człowiek wstaje z łóżka, odczuwając satysfakcje, że po całym tygodniu, chociaż tego dnia pospał nieco dłużej. Gdyby nie obowiązki, to z pewnością przyjemność snu trwała by zdecydowanie dłużej.

Mówią, że ogromny procent ludzi korzystających ze smartfona, zaczyna dzień od zajrzenia co słychać na fejsbuku. W moim wypadku to się bardzo sprawdza. Odpalam ów portal społecznościowy, a tam pakiet wiadomości od Łukasza Krebok. Bardzo emocjonalne, pełne radości i nie-do-wierzania. Osiągneliśmy to, co mieliśmy osiągnąć zgodnie z planami na koniec roku!

Porzucając ironię, bez zbędnego patosu, miło mi poinformować, że uzbierało się Was 1k na Facebooku ;-) Niby drobiazg, bo czym jest tysiąc ludzi w jednym miejscu, toż to nawet nie początek. Dla nas jednak duża frajda i satysfakcja, bo kamień milowy został osiągnięty. Cel postawiony został stosunkowo niedawno i w najśmielszych oczekiwaniach, nie spodziewaliśmy się osiągnięcia go tak szybko, dziękujemy :-)

Po części mniej lub bardziej oficjalnej, chciałbym Was poinformować, że właśnie z tej okazji w przyszłym tygodniu odpalimy konkurs, w którym do zgarnięcia będą topowe słuchawki marki Unitra. Oczekujcie niebawem więcej informacji :-)

Wieści z Rozładowani.pl