Szykujcie swoje boty, bo już dziś Xbox One S do kupienia na Allegro za 599 zł

Szykujcie swoje boty, bo już dziś Xbox One S do kupienia na Allegro za 599 zł

Opublikowano 6.10.2019 11:42 Aktualizacja: 6.10.2019 18:25 -


Tytuł trochę z przekąsem, bo oczywiście zdaje sobie sprawę, że po wielu dyskusjach, które mieliśmy w komentarzach na blogu i na naszym fanpage wiemy, że nie tylko boty zdołały się załapać na promocje Smart Week. Dzisiaj kolejna świetna oferta: Xbox One S 1TB + Forza Horizon 4 za 599zł!

Promocje Allegro z okazji pierwszego roku działania ich usługi Smart, czyli taniej, abonamentowej wysyłki za niewielkie pieniądze, budzą ogromne emocje. Z jednej strony kilkaset szczęśliwców, którzy kupili ciekawy sprzęt za niewielkie pieniądze, a z drugiej poirytowani Ci, którym się nie udało, bo sprzedaż skończyła się po kilku sekundach. Mimo to, jest o co powalczyć. Przykładem niech będzie Macbook Air, który do kupienia był za 2500zł, zamiast 3700zł, czy nawet Mi Band 4, który był do kupienia za 89zł.

Oferta nieaktualna. Cały zapas Xbox One S wyprzedał się w 3 sekundy. Dosłownie.

Niestety kupno promocyjnego sprzętu, to naprawdę dzieło szczęścia lub też bardzo sprawnego bota. Mimo że wystawionych było w obu wypadkach kilkaset sztuk, sprzedaż zakończyła się po kilku sekundach. Oczywiście na samym końcu, więcej było niezadowolonych, niż szczęśliwców.

Jeśli chcecie spróbować swojego szczęścia, to dzisiaj jest kolejna świetna okazja. Otóż dziś (06.10) o godzinie 17:00 do kupienia będzie Xbox One S w wersji 1TB i z dodatkową gr Forza Horizon, a całość za 599zł. To świetna okazja, tym bardziej że regularna cena tego urządzenia oscyluje w granicach 850 (najtańsza oferta, którą znalazłem) do 1000-1100zł. Jeśli ktoś planował zakup Xbox, to teraz jest ten moment.

Pamiętajcie, chłodne umysły, potraktujcie to jako dobrą zabawę, bez niepotrzebnych nerwów. Trzymam kciuki, by udało Wam się złapać jedną z 500 wystawionych sztuk. Koniecznie się pochwalcie. Powodzenia!

Aukcje znajdziecie tutaj.

3 - 5 Sep 2020
Jesteśmy na #IFA2020 - zobacz naszą relację