Szybsza wysyłka i spore wyprzedaże "znanych" marek na AliExpress - zobacz promocje!

Opublikowano 24.08.2020 15:05 -


Jak wiadomo zakupy na Aliexpress cieszą się w Polsce dość sporą popularnością. Problemem od zawsze był jednak czas dostawy. Sam nierzadko otrzymywałem towar, o którym już w zasadzie zapomniałem, że go w ogóle zamówiłem. Teraz jednak Aliexpress chwali się, że uproszczono łańcuchy dostaw i czas dostawy zmniejszył się nawet o 50%.

Jednocześnie na Aliexpress ruszyła coroczna promka "Tydzień Znanych Marek". Zniżki obejmują wszystkie produkty na platformie, co pozwala upolować wiele artykułów w atrakcyjnych cenach.

50 proc. szybciej

Ze względu na to, że czas oczekiwania na przesyłkę stanowił największy problem dla polskich użytkowników platformy, usprawnienie usług logistycznych było głównym celem, na którym
w ostatnim czasie koncentrował się AliExpress. W efekcie firma uprościła łańcuch dostaw, co przyczyniło się do skrócenia średniego czasu dostawy o 50 procent. To duży krok do przodu, który wzmacnia rynkową pozycję AliExpress. Ponadto partnerstwo z Pocztą Polską oraz InPost w zakresie przesyłek AliExpress Standard Shipping, niesie ze sobą wiele korzystnych zmian dla polskich konsumentów, m. in. możliwość śledzenia paczek.

- W minionym roku uważnie słuchaliśmy naszych klientów w Polsce, co zaowocowało poprawą usług logistycznych. Skrócenie średniego czasu realizacji dostawy, a także rosnąca liczba zamówień dostarczanych w ciągu trzech dni były oczekiwanymi kierunkami usprawnień na naszej platformie
- powiedział Gary Topp, dyrektor regionalny AliExpress na Europę Środkowo-Wschodnią.

„Tydzień Znanych Marek”

Organizowana przez AliExpress coroczna wyprzedaż „Tydzień Znanych Marek” jest okazją do zakupu
w przystępnych cenach wielu popularnych produktów. W tym roku wśród marek, na które warto zwrócić uwagę, znajdują się artykuły z kategorii smart home, np. odkurzacz Dreame, szczoteczki elektryczne Oclean, a także produkty elektroniki użytkowej, takie jak Anker i Amazfit.

Tegoroczny „Tydzień Znanych Marek” to dopiero początek sezonu największych zakupów na AliExpress. Na jesieni światowy gigant planuje wiele nowych niespodzianek. Kolejnym dużym wydarzeniem w kalendarzu AliExpress będzie współpraca z Cracow Fashion Week, który rozpocznie się 5 września. Kolejnym wydarzeniem będzie, jak co roku w listopadzie, największe święto zakupów Dzień Singla.

Aby uzyskać więcej informacji na temat promocji na platformie AliExpress, zachęcamy do skorzystania z aplikacji lub witryny AliExpress.com.

/materiały prasowe Aliexpress/

Wieści z Rozładowani.pl