Szybko poszło - Super Mario 3D All-Stars drugą najlepiej sprzedającą się grą w 2020 roku na Amazonie

Opublikowano 8.09.2020 20:34 -


Takie momenty zazwyczaj zapisują się w historii. Nie inaczej jest i tym razem, a okazuje się, że Super Mario przechodzi swoją kolejną (trudno to zliczyć) młodość. Gra Super Mario 3D All-Stars stała się właśnie drugą najlepiej sprzedającą się grą w tym roku na Amazonie.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że gra... jeszcze nie wyszła. Premiera gry planowana jest na 18 września. Wszystko w ramach celebrowania wielkiego wydarzenia, jakim są 35. urodziny Mario Bros.

Gra będzie dostępna w sprzedaży tylko do końca marca 2021.

Battle royale w świecie Mario Bros

Nintendo ostro zaskoczyło i niespodziewanie zapowiedziało kilka ciekawostek związanych z obchodami 35 urodzin Mario. Gracze jednak najbardziej skupili się na zamianie klasycznej gry w duży battle-royale, gdzie będzie mogło uczestniczyć 35 graczy.

To już kolejne podejście i tego typu akcja od Nintendo. W ubiegłym roku taki sam los spotkał inny klasyk, a mianowicie Tetris 99. Do odpalenia gry będzie potrzebne jedynie aktywne konto online i subskrypcja Nintendo Switch Online. Battle-royale w Mario Bros będzie dostępne 1 października.

BATTLE-ROYALE TO NIE WSZYSTKO

Oczywiście wyżej opisana rozgrywka wieloosobowa to nie wszystkie nowości. 18 września do sklepów wskoczy wielki zestaw z trzema klasykami serii. Co najważniejsze – będą to pozycje odświeżone! Kolekcja będzie w sprzedaży jedynie do wiosny 2021.

Super Mario All-Stars natomiast już wczoraj pojawił się na konsolach i to w wersji 16-bitowej. Posiadaczy Switcha czekają zatem atrakcyjne miesiące, a fanów małego hydraulika, którzy nie posiadają Nintendo taka oferta powinna ostatecznie przekonać do zakupy konsoli.

Wieści z Rozładowani.pl