To doskonała odpowiedź na potrzeby osób, które chciały by rozpocząć swoją przygodę, ale nie do końca mają pomysł od czego zacząć. Z doświadczenia wiem, że samo i poruszanie się po WordPress, określmy jako świadomych internetowo, to naprawdę najmniejszy problem. To co spędza sen z powiek, to głównie tematy związane z hostingiem, zakładaniem konta FTP, kupowania domeny, wgrania plików, utworzenia bazy danych czy uruchomienie instalatora.

Jeśli macie z tym problem, to książka winna Wam pomóc, gdyż zawiera wszystkie niezbędne informacje do instalacji WordPress, zarówno w środowisku internetowym (na własnym serwerze) lub lokalnie, jeśli chcecie pobawić się tym CMSem na swoim dysku. Prócz omówienia całości systemu, jest także dedykowany rozdział wprowadzający do świata SEO.

Dla wszystkich zainteresowanych, książka wydana została przez Helion, a znajdziecie ją tutaj.

Konkurs

Przy tej okazji mam dla Was trzy sztuki wspomnianej książki ufundowane przez Łukasza Wójcika, które chętnie rozdamy Wam w szybkim konkursie. Zasady będą dość proste, wystarczy, że odpowiesz nam w kreatywny sposób,

[note note_color=”#3cbabe” text_color=”#fff” radius=”0″]Co powinno, co znajdzie się w WordPress w wersji 10?[/note]

Na odpowiedzi czekamy do 01.07.2015 do godziny 23:59, poniżej w komentarzach. Trzy najbardziej kreatywne odpowiedzi zostaną nagrodzone wspomnianymi książkami (zwycięzców wybierze skład DailyWeb). PoWWWodzenia!

 


Posłuchaj nas!