W przyszłym tygodniu kolejny cykl, który mam nadzieję będzie równie atrakcyjny. Tymczasem marka Internetum, by zakończyć cały cykl z fajerwerkami, postanowiła zorganizować szybki i sprawny konkurs. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się, który hosting jest dla Was, to nieco Wam sprawę ułatwimy. Będzie można go wygrać w dzisiejszym konkursie. Otóż, zasady będą dość proste, gdyż wystarczy Wasza wypowiedź w komentarzach poniżej.

Zadanie konkursowe:

Wymyśl najciekawszą nową domenę najwyższego rzędu (np, .GDANSK) i w kilku zdaniach przedstaw jej pomysł, zarys, wykorzystanie.

Nagrodzimy 5 najciekawszych wypowiedzi, pomysłów, a autor każdej z nich otrzyma darmowy, nielimitowany hosting (pakiet professional) na pół roku + darmową wybraną przez siebie domenę z jednym z rozszerzeń: (.com, .net, .org, .info). Na Wasze zgłoszenia czekamy do najbliższej środy (08.07.2015r.)do godziny 23:59.

Powodzenia!

Regulamin konkursu
Praca konkursowa to komentarz w którym autor zaprezentuje pomysł na własną nową domenę. Domena nie może być już zarejestrowana. Taką informację można sprawdzić w serwisie ntldstats.com. Prace konkursowe przyjmowane są do 08.07.2015r. do godziny 23:59. Nagrodą jest pakiet hostingowy professional od firmy Internetum i wybrana domena przez zwycięzce z jednym z rozszerzeń (.com, .net, .org, .info) wykupiona na 1 rok. Wybrana domena musi być dostępna do rejestracji i nie może być domeną typu premium (cena jej rejestracji nie może przekroczyć kwoty 50zł). Nagród zostanie przyznanych 5 sztuk, dla autorów najlepszych, najbardziej kreatywnych komentarzy. Zwycięzców wybierze przedstawiciel marki Internetum.