Grudzień przynosi kolejne darmowe propozycje motywów do WordPressa od Themeforest. W tym miesiącu możecie bezpłatnie pobrać 

Co miesiąc przedstawiamy Wam darmowe motywy do WordPress pochodzące z Themeforest. To najpopularniejszy serwis, gdzie można kupić motywy do tego najpopularniejszego systemu zarządzania treścią. Wchodzi on w skład Envato, które również w każdym miesiącu oferuje użytkownikom kilka ze swoich cyfrowych zasobów zupełnie za darmo. Wracając jednak do samego Themeforest, znajdziecie tam motywy dostosowane do różnego rodzaju stron. Począwszy od blogów, przez strony korporacyjne, portfolia, witryny restauracji, na sklepach internetowych kończąc. Zatem każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

themeforest grudzien

Motywy WordPress za darmo z Themeforest

Bogata biblioteka Themeforest ma wielu fanów. Oczywiście każdy motyw do WordPressa jest płatny. Wraz z nim uzyskujemy dostęp do aktualizacji, a także 6-miesięcznego wsparcia od twórców. Jeśli będziemy mieli problem z zakupionym motywem, jakimiś jego funkcjami, autorzy w ciągu tych 6 miesięcy pomogą nam bezpłatnie. Żeby zachęcić klientów do kupowania regularnych licencji motywów, Themeforest co miesiąc udostępnia część z nich zupełnie za darmo. Pozwala to na wykorzystanie motywu do własnego projektu, przetestowanie jego funkcji i możliwości bez konieczności ponoszenia opłat. W grudniu Themeforest zaoferowało Kallem, GlobeCo oraz Teoro.

kallem

Motyw Kallem

Kallem to ciekawa propozycja dla osób, chcących stworzyć własne portfolio. Otrzymujemy motyw w ciemnych kolorach, a także z głównym menu umieszczonym po lewej stronie. W Kallem mamy możliwość skorzystania z 4 szablonów portfolio, w których znajdziemy różną ilość kolumn i sposobem eksponowania przedmiotów. Twórcy zapewniają, że motyw jest przystosowany do współpracy z page builderami, systemem newsletterów Mailchimp, a także do wielojęzycznych stron.

globeco

Motyw GlobeCo

Drugim zaoferowanym w tym miesiącu przez Themeforest motywem jest GlobeCo. Przeznaczony jest on dla stron o tematyce logistycznej. W swoich zasobach GlobeCo ma ponad 20 szablonów stron wewnętrznych. Twórcy wskazują, że motyw jest w pełni responsywny i dostosowany do wyświetlaczy Retina. GlobeCo kompatybilny jest z page builderem WP Bakery, który otrzymujemy w paczce z motywem.

teoro

Motyw Teoro

Ostatnia, a zarazem najlepsza propozycja w grudniu to motyw Teoro. Pozwala on na stworzenie świetnie wyglądającego webowego CV. Twórcy oferują nam elegancki motyw, z ciekawymi kolorami. Teoro jest na tyle ciekawy, że można go wykorzystać nie tylko do stworzenia CV, ale również prostego, minimalistycznego bloga. Teoro wygląda nowocześnie, a zarazem bardzo estetycznie.