Szukamy redaktorów do DailyWeb

Szukamy redaktorów do DailyWeb

Opublikowano 22.03.2020 20:40 Aktualizacja: 1.06.2020 14:24 -


W zasadzie to ogłoszenie mogłoby być kopią poprzedniego z drobnymi różnicami. Tym razem jednak różnicą zasadniczą w ogłoszeniu będzie fakt, że szukamy kogoś, kto będzie w stanie dostarczać nam teksty dosłownie każdego dnia. Wymaga to oczywiście kilku predyspozycji i na pewno trochę chęci :)

Wymagania co do redaktorów nie zmieniają się. Jeśli masz lekkie pióro, sprawnie poruszasz się w świecie technologii, śledzisz trendy i rozglądasz się za dodatkowym zajęciem, koniecznie musisz się do nas zgłosić!

Szukamy osób, które będą dowozić codziennie przynajmniej 2-3 teksty. Ich wymagana długość to okolice 300 słów, więc osoba z lekkim piórem poradzi sobie z nimi bardzo sprawnie. Jeśli jednak do tej pory nie próbowałeś pisać, to tempo może być dla Ciebie mordercze. A za kim się rozglądamy?

Szukamy pasjonatów, ludzi żyjących technologią, jak i my. Gwarantuję, że redakcyjna atmosfera i możliwości rozwoju są naprawdę przyzwoite. Nie ukierunkowujemy się na konkretne kategorie, czy obszary, w których dwójka nowych redaktorów miałaby pisać, choć mamy kilka tematycznych faworytów. Celujemy głównie w freelancerów, który pisanie na DailyWeb dorzuciliby do swoich pozostałych obowiązków, ale oczywiście to tylko sugestia.

Płacimy symbolicznie za teksty, prawdziwe pieniądze pojawiają się za komercyjne współprace. Ponadto oczywiście oferujemy tony sprzętów do testów, czy chociażby udziały w targach (IFA Berlin, MWC Barcelona czy inne, chociażby krajowe), a przede wszystkim naprawdę przyjazną i nieformalną atmosferę.

Jeśli czujesz, że to jest ten moment, to zapraszamy do zgłaszania się poprzez formularz poniżej. Bez obaw, jeśli masz wątpliwości czy dasz radę, przewidujemy płatny okres próbny (2 tygodni), gdzie będziesz mógł ocenić czy podołasz :)

Formularz rekrutacyjny dla redaktora

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Aplikujesz do:
Redaktor DailyWebRedaktor Rozładowani

Wybierz obszar(y), w których chciałbyś u nas pisać głównie

Wymień swoje pozostałe zainteresowania

Lekkie pióro jest kluczowe. Czy masz jakiekolwiek doświadczenie w pisaniu (napisz coś więcej)?

Uwagi?

Wieści z Rozładowani.pl