Szukamy redaktora na pół etatu do Rozładowanych!

Opublikowano 6.01.2020 20:56 -


Z ogromną przyjemnością chciałem ogłosić, że szukamy nowego człowieka do zespołu, tym razem nie do DailyWeb, a do naszego nowego projektu Rozładowani.pl. Oczywiście będziemy jednym zespołem — jedyną różnicą będzie fakt, że zakres obowiązków świeżego rekruta skupi się wokół nowego serwisu.

Mamy ogromne plany dla obu serwisów, ale o ile w przypadku DailyWeb skład jest właściwie zacementowany i skupiamy się tu raczej na konkretnych zadaniach (ich przydzielaniu, poszerzaniu itp.), o tyle do Rozładowanych musimy znaleźć kilka osób. Zaczynamy od osoby, która przejmie ster jako redaktor i poświęci swoją uwagę serwisowe codziennie, w ramach połowy etatu.

Celujemy głównie w osoby, które szukają dodatkowego zajęcia. Jeśli jesteś freelancerem lub trudnisz się pracą związaną tworzeniem treści, to możesz być kandydatem idealnym. Kluczowym aspektem, prócz lekkiego pióra, jest przede wszystkim zainteresowanie światem elektromobilości (auta elektryczne, UTO, szeroko rozumiany e-lifestyle).

Nie ukrywam, że ważnym dla nas aspektem będą także wymagania finansowe kandydata, ale wierzę, że uda nam się znaleźć złoty środek. Jeśli chcesz poznać detale, wszystkie informacje znajdziesz na dedykowanej podstronie w serwisie Rozładowanych poniżej:

 Rekrutacja

Wieści z Rozładowani.pl