A tak zupełnie serio, to poszukujemy osób, które chcą dołączyć do naszego całkiem sporego składu. Aktualnie jest jest nas 12 osób, z czego 10 osób zajmuje się tworzeniem tekstów. Potrzebujemy przynajmniej 2-3 osób do rozwoju naszego nowego medium Rozładowani.pl. Plan na serwis mamy dość prosty, chcemy do tematu podejść nieco inaczej niż w przypadku DailyWeb i docelowo skupić się na dłuższych formach (poradniki, tutoriale, analizy, wywiady, felietony). Nie obejdzie się jednak bez newsów, bo to one będą pomagać w intensyfikowaniu dynamiki wzrostu serwisu.

Dlatego też zaczniemy w proporcji 60% newsów, 40% dłuższych form. O ile w newsach jesteśmy całkiem nieźli (proszę nie wyprowadzać nas z błędu ;) ), o tyle będziemy potrzebować wsparcia z dłuższymi formami. Dlatego też szukamy osób, jak to zwykle bywa, z lekkim piórem i zainteresowaniami ulokowanymi w szeroko pojętej elektromobilności. Pasjonatów, aktywnych użytkowników UTO, posiadaczy aut elektrycznych, śledzących trendy w naszym kraju, jak i za granicą. Pamiętajcie jednak, że to umiejętność pisania jest kluczowa, bo tę dużo trudniej zdobyć, niż wciągnąć się w temat elektromobilności.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do zapoznania się z detalami i mam nadzieję, że widzimy się po drugiej stronie DailyWeb/Rozładowanych.

Zobacz ogłoszenie