Mamy dość ambitne plany na nadchodzącą jesień i będziemy potrzebować rąk do pracy 🙂 Szukamy nowych osób do działów redakcji oraz sprzedażowego.

Chcemy zasilić skład naszej redakcji o nową krew, która będzie wspierała nas w codziennej/cotygodniowej walce ze światem niusów, nie tylko ze świata technologii. Ogromnie nam zależy na własnej, nietuzinkowej, ale uczciwej i podpartej mocnymi faktami opini.

Ale od początku.

R E K L A M A

Kogo szukamy?

Szukamy pasjonatów, ludzi żyjących technologią tak jak my. Gwarantujemy, że redakcyjna atmosfera i możliwości rozwoju są naprawdę fajne. Lubimy dobre memy i integrację pośród przyrody. Celujemy głównie w freelancerów i freelancerki, którzy pisanie na DailyWeb dorzucą do swoich pozostałych obowiązków. Ale oczywiście to tylko propozycja. Po prostu ten schemat nam się sprawdza do tej pory, ale jeśli umiesz pisać i lubisz to robić, to skontaktuj się z nami, a resztę jakoś dogadamy 😉

1. Szukamy redaktorów do naszego serwisu Rozładowani.pl

Szukamy ludzi z dużym naciskiem na nasz bliźniaczy projekt Rozładowani.pl traktujący o e-mobilności. Temat jest ostatnio bardzo popularny, gdyż cała branża motoryzacyjna przeżywa swój renesans, który idzie właśnie w kierunku elektryfikacji.

Chcemy być świadkami tych przemian i śledzić je na bieżąco. Prócz nowości związanych z nowymi autami elektrycznymi, chcemy mocniej zakotwiczyć się również w e-bikach czy popularnych e-hulajnogach, e-longboardach czy innych sprzętach UTO, które rewolucjonizują transport osobisty.

Jakie stawiamy wymagania redaktorowi Rozładowani.pl?

 • 2 teksty dziennie (350 słów, news + opinia);
 • zainteresowanie tematyką elektromobilności;
 • otwarty umysł, obowiązkowość, lekkie pióro.

Dodam, że szukamy około 4-5 nowych osób, a więc to może być ogromna szansa wzięcia udziału w czymś zupełnie nowym. Pisząc dla Rozładowanych, będziesz oczywiście częścią zespołu DailyWeb, nie rozdzielamy obu redakcji od siebie 🙂

Jeśli nie masz wielkiego doświadczenia, a chcesz spróbować, to nie zastanawiaj się! Formularz zgłoszenia znajduje się na samym dole. Zachęcamy gorąco!

2. Szukamy redaktorów do DailyWeb.pl

DailyWeb chyba specjalnie przedstawiać nie trzeba. Tutaj szukamy nieco bardziej konkretnych umiejętności i ukierunkowania. Zależy nam na obszarach, które do tej pory nie miały swoich reprezentatów w redakcji.

Szukamy osób do działów SEO/SEM, smart home, e-commerce, gry i game-dev, audio, marketing, UX, szeroko rozumiany design, filmy i seriale.

Idealna osoba na stanowisku redakcyjnym w DailyWeb, to taka, która:

 • będzie dostarczała codziennie min. 3 teksty niusowe (min. 350 słów) lub 4-5 dłuższych tekstów (np. felietonów) w cyklu cotygodniowym (min. 700 słów);
 • interesuje się technologią i śledzi aktualności;
 • ma doświadczenie w pisaniu – słynne LEKKIE PIÓRO 😉 ;
 • jest obowiązkowa, skrupulatna, aktywna w zespole.

Chcesz spróbować? Zgłoś się do nas. Pamiętaj, że przy roli osoby piszącej dla DailyWeb – jeśli nie masz żadnego doświadczenia – to liczba tekstów do dostarczenia może być przytłaczająca. Tak tylko uprzedzamy

Ile płacimy?

Gramy w otwarte karty: za teksty niusowe płacimy niewielką stawkę. Ale! Jest też szansa na prawdziwe pieniądze, które pojawiają się za komercyjne współprace.

Ponadto oczywiście oferujemy tony sprzętów do testów, czy chociażby udziały w targach (IFA Berlin, MWC Barcelona czy inne, chociażby krajowe – oczywiście jak tylko sytuacja covidowa się uspokoi), a przede wszystkim naprawdę przyjazną i nieformalną atmosferę.

3. Szukamy człowieka od sprzedaży powierzchni reklamowych DailyWeb i Rozładowani

Szukamy również człowieka, który wesprze nasz dwuosobowy zespół od sprzedaży. Potrzebujemy osoby na pół etatu, która chciałby dorobić sobie przyzwoite pieniądze, sprzedając powierzchnie reklamową w ramach DailyWeb.pl i Rozładowani.pl. Nazwaliśmy tę rolę New Business Developer 🙂

Zadanie takiej osoby będzie polegało na obsłudze aktualnych klientów, ale w głównej mierze poszukiwaniu nowych leadów. Proponujemy podstawę i porządną prowizję od każdego wygenerowanego i zrealizowanego leada. Zależy nam na osobie:

 • dostępnej na pół/ćwierć etatu (elastyczne godziny pracy);
 • mającej minimalne doświadczenie w pozyskiwaniu klientów;
 • posiadającej łatwość w nawiązywaniu kontaktów, skrupulatnej i otwartej;
 • pracującej z naszym prostym CRM-em;
 • współpracującej z redaktorem naczelnym i naszym New Business Managerem.

Jeśli czujesz się na siłach, znasz branżę i czujesz, że jesteś w stanie skutecznie poruszać się na tym rynku, to gorąco zapraszamy do zgłoszeń!

Jeśli czujesz, że to jest ten moment i pasujesz jako kandydat lub kandydatka do jednego z trzech powyższych ogłoszeń, to zapraszamy do zgłaszania się poprzez formularz poniżej. Bez obaw, jeśli masz wątpliwości, czy dasz radę, przewidujemy płatny okres próbny (3 tygodnie), gdzie będziesz mógł/mogła ocenić, czy to coś, co sprawia Ci frajdę :)

Fomularz zgłoszeniowy


  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Wybierz swoją rolę:

  Wymień swoje zainteresowania

  Napisz nam coś więcej o swoim doświadczeniu

  W przypadku aplikowania na pół etatu dołącz swoje CV

  Uwagi?