Pomimo ciągłych eksperymentów, nasz skład ostatnimi czasy zaczyna się stabilizować (w końcu!), niemniej ze względu na miejsce zwolnione przez Wojtka, pragniemy uzupełnić nasz skład o nową osobę. Jeśli jesteś pasjonatem szeroko pojętej tematyki WWW, do tego prawdziwym geekiem technologicznym, umiejącym składnie budować zdania i dzielić się swoja opinią, a do tego masz trochę samozaparcia – by tworzyć minimum 2 teksty w tygodniu, to jesteś tą osobą, której szukamy.

Reszta poniżej pozostaje bez zmian jak w przypadku poprzedniej rekrutacji. Z tą różnicą, że od tamtego czasu nasze statystyki oglądalności zwiększyły się dwukrotnie, więc rośniemy! :-)

Co oferujemy w zamian? Nie jesteśmy (jeszcze) na tyle duzi i rozpoznawalni, by móc utrzymać cały skład pełnowartościowym wynagrodzeniem. Zaś zabawy w symboliczne opłaty nie mają sensu. Za to pieniądze, które pojawiają się w ramach naszej działalności przeznaczamy na konkretne cele. Działamy hobbystycznie i takiej samej osoby poszukujemy i być może zabrzmi to banalnie, ale jesteśmy w stanie zagwarantować dobrą atmosferę w zespole i dostęp do różnej maści narzędzi czy nowości technologicznych. Gdyby jednak okazało się zarobić szybko miliony, to z pewnością podzielimy ją przez ilość osób w zespole ;-)

Jeśli macie ochotę spróbować swoich sił, odsyłamy do formularza poniżej. By jednak nie było za łatwo, musisz do nas przesłać próbkę tekstu. W tym celu przygotuj wpis i umieść go w formularzu poniżej. Nie ma znaczenia czy będzie miał 300 słów czy 3000, interesuje nas styl i sposób wyrażania własnej opinii. Zachęcamy i życzymy powodzenia.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Twoje Oczekiwania finansowe na pół etatu (netto - na rękę)

  Wymień swoje ulubione obszary technologiczne (SEO, UX, WordPress, mobile etc.)

  Lekki pióro jest kluczowe. Czy masz jakiekolwiek doświadczenie w pisaniu?

  CV - załącznik

  Uwagi?