Wymagania co do redaktorów nie zmieniają się. Jeśli masz lekkie pióro, sprawnie poruszasz się w świecie technologii, śledzisz trendy i rozglądasz się za dodatkowym zajęciem, koniecznie musisz się do nas zgłosić! Szukamy osób do dwóch obszarów:

2 redaktorów do codziennej walki

Szukamy 2 osób, które będą dowozić codziennie przynajmniej 3 teskty dla DailyWeb. Charakterystyka to nius + opinia. Ich wymagana długość to okolice 300 słów, więc osoba z lekkim piórem poradzi sobie z nimi bardzo sprawnie. Jeśli jednak do tej pory nie próbowałeś pisać, to tempo może być dla Ciebie mordercze. Mamy jednak alternatywę:

2 redaktorów do kategorii Smarthome

Poszukujemy także osób, które zaopiekują się naszą nową kategorią, którą planujemy uruchomić na DailyWeb: Smart Home. Od redaktorów tej kategorii oczekujemy przynajmniej 1 artykułu dziennie, a jeśli uda się więcej, to marudzić nie będziemy :-)

A za kim się rozglądamy?

Szukamy pasjonatów, ludzi żyjących technologią, jak i my. Gwarantuję, że redakcyjna atmosfera i możliwości rozwoju są naprawdę przyzwoite. Nie ukierunkowujemy się na konkretne kategorie (prócz Smart Home), czy obszary, w których dwójka nowych redaktorów miałaby pisać, choć mamy kilka tematycznych faworytów. Celujemy głównie w freelancerów, który pisanie na DailyWeb dorzuciliby do swoich pozostałych obowiązków, ale oczywiście to tylko sugestia.

Płacimy symbolicznie za teksty, prawdziwe pieniądze pojawiają się za komercyjne współprace. Ponadto oczywiście oferujemy tony sprzętów do testów, czy chociażby udziały w targach (IFA Berlin, MWC Barcelona czy inne, chociażby krajowe), a przede wszystkim naprawdę przyjazną i nieformalną atmosferę.

Jeśli czujesz, że to jest ten moment, to zapraszamy do zgłaszania się poprzez formularz poniżej. Bez obaw, jeśli masz wątpliwości czy dasz radę, przewidujemy płatny okres próbny (2 tygodni), gdzie będziesz mógł ocenić czy podołasz :)

Formularz rekrutacyjny dla redaktora


  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Wybierz swoją rolę:

  Wymień swoje zainteresowania

  Napisz nam coś więcej o swoim doświadczeniu

  Uwagi?