Roboty jest sporo, plany są ambitne, dlatego też szukamy świeżej krwi do rozbudowy naszego medium. Do kalendarza naszych działań wskoczyły takie eventy jak IFA, z której robiliśmy dla Was obszerną relację tekstową i w formie video, teraz się szykujemy na MWC 2020 w Barcelonie, a jeszcze kilka eventów w planach na ten rok. To jednak oczywiście nie jest główny powód, ale jeden z licznych, dlaczego potrzebujemy dodatkowych rąk do współpracy.

Mamy także sporo planów rozwojowych na ten rok, a jak się okazuje wraz z rosnącą ilością tekstów każdego miesiąca (aktualne wartości oscylują w granicach 200-280 tekstów) potrzebujemy pomocy także i z korektą.

Szukamy 2 redaktorów!

Wymagania co do redaktorów nie zmieniają się. Jeśli masz lekkie pióro, sprawnie poruszasz się w świecie technologii, śledzisz trendy i rozglądasz się za dodatkowym zajęciem, koniecznie musisz się do nas zgłosić!

Szukamy osób, które będą dowozić minimum trzy artykuły w tygodniu. Oczywiście,  jeśli Twoja dostępność jest na poziomie Przemka czy Mariki i chcesz dowozić taką ilość tekstów pojedynczego dnia, to jeszcze lepiej dla nas.

Płacimy symbolicznie za teksty, prawdziwe pieniądze pojawiają się za komercyjne współprace. Ponadto oczywiście oferujemy tony gadżetów do testów, czy chociażby udziały w targach, w pełni pokrywając koszt takich eskapad!

Szukamy pasjonatów, ludzi żyjących technologią, jak i my. Gwarantuję, że redakcyjna atmosfera i możliwości rozwoju są naprawdę przyzwoite. Nie ukierunkowujemy się na konkretne kategorie, czy obszary, w których dwójka nowych redaktorów miałaby pisać, choć mamy kilka tematycznych faworytów. Jeśli czujesz, że to jest ten moment, to zapraszamy do zgłaszania się poprzez formularz poniżej.

PS Jeśli jednak czujesz, że to konkretnie elektromobilność to Twój konik, to wiedz, że szukamy konkretnie na pół etatu człowieka, do naszego projektu Rozładowani.pl, o tutaj.

Szukamy osób do korekty

Jeśli jednak chcesz się zmierzyć z korektą naszych tekstów, to również przywitamy Cię z otwartymi ramionami. Będziemy potrzebować informacji od Ciebie o Twojej dostępności i stawki za korektę pojedynczego tekstu (biorąc pod uwagę, że standardowa długość to około 250-500 słów). Nie ukrywamy, że priorytetem będzie cena i dostępność. Formularz rekrutacji poniżej :-)

Formularze do zgłoszeń na redaktorów i korektorów tekstów znajdziecie poniżej. Czekamy na Was! :-)

Formularz rekrutacyjny dla redaktora

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Wybierz obszar(y), o których głównie chciałbyś u nas pisać

  Wymień swoje pozostałe zainteresowania

  Lekkie pióro jest kluczowe. Czy masz jakiekolwiek doświadczenie w pisaniu (napisz coś więcej)?

  Uwagi?

  Formularz rekrutacyjny dla korektora tekstów

   Imię i nazwisko (wymagane)

   Adres email (wymagane)

   Twoja stawka za korektę pojedynczego tekstu (250-500 słów)

   Jak wygląda Twoja codzienna dostępność? W jakich godzinach (codziennie) możesz sprawdzać teksty?

   Czy wystawiasz FV?

   Uwagi?


   Posłuchaj nas!