Szanowni Państwo, MAMy wyniki konkursu MAM!

Szanowni Państwo, MAMy wyniki konkursu MAM!

Opublikowano 22.01.2018 16:07 -


Pamiętacie nasze zmagania z grudnia ubiegłego roku? Śledziliście uważnie bloga i zgłosiliście się do konkursu? Nadeszła ta wiekopomna chwila – ogłaszamy wyniki konkursu #FinansoweLifehacki. Ktoś zaraz zgarnie opłacenie rachunków przez cały rok!

Ponad miesiąc temu, zespół DailyWeb zmagał się z wyzwaniem rzuconym przez MAM. Kasia, Adrian, Łukasz i ja mieliśmy za zadanie tak zarządzić grudniowymi wydatkami poprzez platformę MAM, by pod koniec miesiąca zbliżyć się jak najbardziej do wyznaczonego celu (i tym samym opłacić część swoich rachunków środkami zgromadzonymi przy okazji dokonywanych zakupów).

MAM to platforma do obniżania i opłacania rachunków za media środkami zgromadzonymi przy okazji dokonywanych zakupów i zarządzania swoim budżetem – bo liczy się planowanie i skrupulatność. Deklarujesz, ile chcesz wydać w danym miesiącu i dokonując zakupów zgodnie z planem gromadzisz środki, którymi opłacasz swoje rachunki.

Jednym słowem – im lepiej zarządzasz swoimi pieniędzmi, tym może więcej do Ciebie “wrócić” i spłacić np. Twój rachunek za prąd.

Walczyliśmy wraz z zespołem Antyweb, Jestem Geekiem oraz Tabliczni, jako drużyna technologiczna. Wybraliśmy 4 kategorie: Elektronika i AGD, Hobby i rozrywka, Zwierzęta, Sport i turystyka – oraz budżet 1200zł i … wykonaliśmy plan w 98,59%! Dzięki temu zajęliśmy szlachetne, drugie miejsce i mogliśmy wraz z MAM przygotować dla Was konkurs.

#FinansoweLifehacki miał bardzo atrakcyjną nagrodę – 12 miesięcy opłaconych rachunków, czyli fantastyczne rozpoczęcie nowego roku z ulgą dla domowego budżetu. Było o co powalczyć.
Zadaniem konkursowym, było przedstawienie finansowego lifehacka, czyli sposobu na sprawne zarządzanie budżetem, mądre zakupy i wydatki czy  oszczędzanie.

Mieliście szerokie pole do popisu, liczyła się kreatywność – forma odpowiedzi była dowolna, ważne by znalazła się w komentarzu pod naszym poprzednim artykułem.

Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w konkursie było również posiadanie w pełni skonfigurowanego konta na platformie MAM, co należało chyba do najłatwiejszej części zadania. Zakładanie konta na www.jamam.pl oraz wszystkie potrzebne szczegóły dotyczące funkcjonowania platformy Adrian zawarł wcześniej już w swoim wpisie.

I moi drodzy,

Czas na wyniki.

Rozpisaliście się.
Byliście niesamowicie kreatywni w odpowiedziach. Wzruszyliście nas i poruszyliście.
Było nam ciężko wybrać spośród zgłoszeń jednego zwycięzcę, jednak musieliśmy podjąć decyzję.

Wspólnym mianownikiem DailyWeb są oczywiście technologie, ale jest również poczucie humoru, więc właśnie na to postawiliśmy dokonując wyboru.

I naszym zwycięzcą został:

@MGlodzik

A tu jego infografika:

Serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy oczywiście za wszystkie przesłane odpowiedzi, jesteście fantastyczni!

Klauzula:

Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych, zebranych dla potrzeb weryfikacji wyników Konkursu „Finansowe lifehacki” jest New Media Ventures Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (02-675), przy ul. Wołoskiej 18 (dalej jako: „NMV”).

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez NMV w celu weryfikacji spełnienia przez Ciebie warunków Konkursu oraz dla celów marketingowych, kontaktowych, archiwizacyjnych i reklamacyjnych.

Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, w tym m.in. w przypadku takiego żądania podmiotu uprawnionego lub gdy wyrazisz na takie udostępnienie zgodę.

Przysługuje Ci prawo do dostępu i poprawiania Twoich danych.

Wieści z Rozładowani.pl