Szablon strony WWW, który wykorzystuje chyba każdy możliwy efekt w CSS3

Szablon strony WWW, który wykorzystuje chyba każdy możliwy efekt w CSS3

Opublikowano 14.04.2014 19:47 -


Tytuł oczywiście z dużą dozą sarkazmu, chyba nie muszę tłumaczyć? Niemniej dzisiejsza propozycja może zdecydowanie wywołać epilepsję. Swoją drogą, szablonów do samego WordPressa było ostatnio naprawdę wiele. Zaniedbałem nieco zwykłe szablony, statycznych stron, za którymi nie kryje się żaden CMS. Dlatego dzisiaj z mocnym uderzeniem, pragnę zaprezentować Wam szablon, od którego można dostać oczopląsu. To głównie zaleta ogromnej ilości efektów wykorzystanych w szablonie, które stworzone zostały przy pomocy specyfikacji CSS3. Jest kilka rodzajów efektów paralaksy, slajdery, alternatywne sposoby podświetlania obrazków w pełnych rozmiarach i inne cuda.

Szablon został udostępniony przez serwis ThemeForest w ramach darmowego pliku miesiąca. W związku z tym, plik z szablonem dostępny jest do końca kwietnia. Gdyby jednak ktoś zaspał (a przy poprzednim szablonie tak się stało), to chętnie podzielę się swoją kopią, za dobre piwo oczywiście ;-)

Do pobrania szablonu niezbędne Wam będzie konto w serwisie TF. Jest ono dostępne zupełnie za darmo i nawet się nie zastanawiajcie, czy warto. Serwis ten publikuje w każdym miesiącu naprawdę wartościowe szablony.

Demo Pobierz

Wieści z Rozładowani.pl