Systematyczność zjadasz na śniadanie, a determinacją popijasz? Dołącz do nas! DailyWeb rekrutuje!

Systematyczność zjadasz na śniadanie, a determinacją popijasz? Dołącz do nas! DailyWeb rekrutuje!

Opublikowano 13.03.2017 10:26 - 13


To co robimy tu, na DailyWeb, to nie jest zadanie proste. Potrzeba sporo zaangażowania, poświęcenia czasu, determinacji i systematyczności. Wiele osób niestety przecenia swoje umiejętności, bo sprawa nie jest łatwa. Na szczęście są jednak takie osoby, które to rozumieją, są doskonale zorganizowane i przede wszystkim dzielą z nami wspólną pasję.

Mamy w głowie sporo nowych pomysłów i planów na rozwój, jednak bez dodatkowych rąk do pracy raczej nam się to nie uda, bo doby niestety nie wydłużymy, a z każdy z nas pracuje jeszcze na etacie, a DailyWeb traktuje jako pasję. Mimo, że dzieje się nam coraz lepiej, a własne stacjonarne biuro nie jest już tylko marzeniem, a celem do osiągnięcia, to jednak by go osiągnąć potrzebujemy nowej krwi. Pełnej determinacji, systematyczności i pasji.

Jeśli masz wątpliwość czy dasz rade, to nawet nie podejmuj się próby. Nie dasz rady. Poszukujemy takich osób, które zjadają na śniadanie systematyczność i popijają determinacją. Jeśli do tego interesujesz się szerokim światem technologii WWW, światem internetu, nowego marketingu, e-commerce, WordPressem czy wszystkim co zbliżone, to zgłoś się do nas.

Rozglądamy się za 2-3 osobami do naszego zespołu. Zadanie rekrutacyjne polega na przysłaniu nam pierwszego tekstu, który miałby się pojawić na łamach DailyWeb. Wszystkie informacje znajdziecie na stronie rekrutacyjnej dailyweb.pl/rekrutacja.

Wieści z Rozładowani.pl