Świetny szablon do Wordpress na wzór lini czasu z Facebooka

Świetny szablon do WordPress na wzór lini czasu z Facebooka

Opublikowano 4.10.2011 11:40 -


Portal społecznościowy Facebook niedawno zaprezentował podczas konferencji f8, nowe profile w swoim serwisie. Opierają się ona o linie czasu, tworząc historię naszego wirtualnego życia. Rozwiązanie to, aktualnie dostępne jest do testów – natomiast niebawem zostanie uruchomione dla wszystkich użytkowników.

Pierwsze głosy, które opisywały nowe zachowanie profili – są bardzo pochlebne. W międzyczasie oczekiwania na wprowadzenie nowej funkcjonalności chciałbym zaprezentować wam pewną ciekawostkę.

Standardowo przez przypadek, przeglądając codzienną porcje niusów z całego globu – natknąłem się na bardzo ciekawe zastosowanie w/w nowości. Deweloperzy przygotowali bardzo atrakcyjny szablon, nawiązujący a wręcz będący wierną kopią nowej usługi od Facebooka. Jest on skonstruowany tak, by treści wpisywane na blogu, pojawiały się w linii czasu analogicznie jak na FB.

Najważniejszą kwestią, jest to, że szablon oddany jest zupełnie za darmo do naszej dyspozycji. Z poziomu panelu administracyjnego, mamy możliwości integracji szablonu z portalem Facebook – wystarczy podać nasz ID.

Serdecznie polecam zapoznać się z szablonem, gdyż jest formuła jest naprawdę mocno rewolucyjna. Jak dla mnie może i za bardzo, spodziewam się jednak, że z czasem się przyzwyczaję ;_)

Demo  Pobierz

Wieści z Rozładowani.pl