Świetny szablon do Wordpress, dla fanów szeryfów, ogromnych zdjęć i dużej ilości bieli

Świetny szablon do WordPress, dla fanów szeryfów, ogromnych zdjęć i dużej ilości bieli

Opublikowano 8.07.2015 20:18 - 1


Odkąd mam DailyWeb mam jedno życzenie, którego nigdy nie udaje mi się zrealizować. Chciałbym aby na naszym blogu rządziły fonty szeryfowe, przynajmniej w części treści wpisu. Estetyka, komfort czytania, coś pięknego. Jak to powiedział Łukasz, takie fonty wymagają dużych przestrzeni, by w pełniły swoją rolę, z czym się oczywiście zgadzam. Dlatego też dopóki nie zajdzie u nas kilka zmian na podstronie, dopóty szeryfa mieć nie będziemy. Abstrahując oczywiście od stylistyki reszty strony, która także musiałaby zostać dopasowana.

Pomijając me życzenia i wizje tego jak powinno to wszystko wyglądać, mam dla Was coś, co spełnia powyższe zadania naprawdę dobrze. Mowa o szablonie do WordPress, o nazwie Resonar. Pomyślałem, że póki lipcowa edycja darmowych szablonów do WordPress się jeszcze nie zrobiła, to chociaż dostaniecie coś przyzwoitego na czas oczekiwania.

Zrzut ekranu 2015-07-08 o 19.04.24

Resonar to przede wszystkim ogromne, okładkowe zdjęcia, szeryfowe fonty i dużo bieli. Strona główna jest bardzo czysta i przyjemna w odbiorze. To co jednak najbardziej się podoba, to podstrona. Całość otwiera wielkie zdjęcie, które raczej nie ucieszy fanów optymalizacji prędkości działania strony, ale kto by się tam przejmował takimi drobiazgami gdy w grę wchodzi ot potężna dawka estetyki? ;-)

Jestem ogromnym fanem wystających elementów poza obręb głównego boksu z treścią. Znajdziecie tam nieregularnie umieszczone zdjęcia czy cytaty, całość moim zdaniem wygląda naprawdę świetnie. Jedyne co, gdybym miał naprawdę zamarudzić, to szeryf we wpisie moim zdaniem jest trochę za ciężki, przydałaby mu się nieco lżejsza wersja.

Niemniej gorąco Wam polecam i przypominać pewnie nie muszę, że szablon jest darmowy i zdecydowanie warto go mieć w swoich szablonowych zapasach. Tymczasem zapraszam do piania z zachwytu.

Demo Pobierz

Wieści z Rozładowani.pl

DailyWeb poleca Kurs Wordpress dla początkujących

Zobacz