Świetny serwis z minimalistycznymi tapetami na pulpit

Świetny serwis z minimalistycznymi tapetami na pulpit

Opublikowano 4.01.2012 21:53 -


Na swoich komputerach wykonuje dwie czynności, choćby waliło się i paliło to cały śmietnik na pulpicie od czas do czasu musi zniknąć. Z reguły temu wydarzeniu towarzyszy zmiana tapety, ot tak rewolucyjnie ;-)

Przeglądając nieskończone zasoby globalnej wioski – internet, natknąłem się na świetnie przygotowany serwis Simple Desktops, który w przemyślany sposób udostępnia atrakcyjne tapety na puplit. Na czym polega unikalność tego serwisu? Można go opisać dwoma słowami: prostota i minimalizm.

Pobranie tapety ograniczone jest do minimalnej ilości kliknięć. Nie ma potrzeby zakładania konta, aktywowania go a na końcu wysłania jeszcze płatnego SMSa. Tutaj przeglądacie szablony i wybrany pobieracie na dysk waszego komputera.

Drugi i w sumie bardziej istotny element to same tapety. Jeśli jesteście fanami minimalizmu, z pewnością znajdziecie w serwisie Simple Desktops coś dla siebie. Polecam

PS Swoją drogą trzeba będzie przygotować jakiś znak jakości dla najciekawszych serwisów, trzeba wynieść je na wyżyny pełnego kiczu – internetu ;-)

Wieści z Rozładowani.pl