Świetna promocja od Logitech dla wszystkich graczy!

Świetna promocja od Logitech dla wszystkich graczy!

Opublikowano 1.06.2016 12:45 -


Informacje prasowe mają to do siebie, że niestety z reguły wieją nudą. Logitech swoją nową promocją przełamuje schemat i z pewnością zainteresuje wszelkiej maści graczy. Jeśli ktoś z Was nosił się z zakupem profesjonalnego sprzętu, stworzonego do grania, to myślę że teraz jest odpowiedni moment by przygotować portfel. Logitech wprowadza promocję 50% rabatu na drugi sprzęt z serii G, oto więcej detali:

untitled

Firma Logitech – oficjalny dostawca akcesoriów gamingowych ESL One – przygotowała dla graczy wyjątkową promocję. Przy zakupie dwóch dowolnych urządzeń z serii G kupujący otrzyma 50% zniżki na drugi produkt. Akcja obowiązuje w sieciach sklepów ze sprzętem elektronicznym na terenie całej Polski.

Aby skorzystać z promocji wystarczy w sklepach objętych promocją kupić dwa produkty z serii Logitech G, a na drugi, w tej samej cenie lub tańszy, kupujący otrzyma 50% zniżki. Promocja obowiązuje w sklepach sieci Komputronik, Media Markt, RTV Euro AGD, Saturn oraz X-Kom i jest ważna do 26 czerwca lub do wyczerpania zapasów.

Dodatkowo, w wybranych sklepach, będzie można spotkać promotorów Logitech G, którzy będą prezentowali sprzęt z serii G bezpośrednio w grach, a także będą organizowali Promotorzy będą obecni w weekendy od 10 do 27 czerwca w sklepach:

  • Komputronik Mega Store w warszawskim Wola Parku,
  • Media Markt w M1 w Markach,
  • Media Markt w szczecińskim Atrium Molo,
  • RTV Euro AGD w warszawskiej Arkadii,
  • Saturn w Galerii Krakowskiej.

„Zaplanowaliśmy promocję z myślą o polskich graczach. Cieszymy się, że dzięki tej akcji fani gier komputerowych będą mieli okazję zakupić w atrakcyjnej cenie akcesoria gamingowe najwyższej jakości, z których korzystają profesjonaliści w ramach ESL One – międzynarodowej ligi gier komputerowych” – powiedziała Magdalena Rosa, Regional Marketing Manager Eastern Europe.

Wieści z Rozładowani.pl