Święta ze Stranger Things, zobacz jak Millie, Finn i reszta robią prezenty

Opublikowano 20.12.2018 21:29 Aktualizacja: 13.06.2020 13:48 -


Każdy, nawet najdrobniejszy powód jest dobry, aby wykorzystać klimat zbliżających się świąt. Netflix od lat robi to genialnie, nie inaczej jest i w tym roku. Do sieci trafił właśnie film pokazujący przygotowania bohaterów Stranger Things do świąt.

Millie, Finn, Gaten, Caleb, Noah i Sadie wspólnie, w świątecznym nastroju pakują prezenty dla najbardziej zagorzałych fanów serialu. Wszystko dzieje się w piwnicy Mike’a.

3 sezon Stranger Things nadciąga

Netflix ewidentnie, coraz bardziej rozkręca się z promowaniem nowego, trzeciego już sezonu Stranger Things. Nieco ponad tydzień temu wypuszczono teaser, gdzie ujawniono tytuły odcinków nadciągającego sezonu. Premiera dopiero w 2019 roku, ale takimi niespodziankami Netflix z całą pewnością umili dość długie oczekiwanie fanom produkcji.

Netflix pokazuje kolejny teaser Things 3

Serial dwoma poprzednimi sezonami bez wątpienia podbił serca wielu fanów na całym świecie. Opowiada on grupce przyjaciół z małego miasteczka. Kiedy jeden z chłopców znika, zaczyna się odkrywanie tajemnic. Dobra, przyznaję się bez bicia – pora wreszcie zasiąść do serialu, bo zabieram się do tego już od kilku miesięcy.

Wieści z Rozładowani.pl