Zestaw 24 ikon flat design

1
Zestaw przyjemnych dla oka ikon w formacie .PSD.

MixItUp – skrypt sortowania zdjęć

2
Bardzo interesująca biblioteka przygotowana w oparciu o jQuery. Za jej pomocą stworzycie bardzo wygodną nawigację (opcje sortowania) do Waszej galerii zdjęć.

GridWax – sprawdź wyrównanie tekstu na stronie WWW

3
Bardzo interesujące narzędzie do sprawdzania wyrównania tekstu czy innych elementów na stronie. Narzędzie ma postać zakładki, po kliknięciu której pojawi się siatka wyrównania. Nawigując przyciskami shift + strzałki kierunkowe możemy sprawdzić wyrównanie elementów na stronie.

Zoomerang.js – czyli powiększ każdy element na stronie

4
Skrypt za pomocą prostej implementacji pozwala na powiększenie każdego elementu znajdującego się na stronie. Wystarczy wskazać id elementu. Narzędzie oparte o bibilotekę jQuery.

Przyciski Social Media po najechaniu kursorem

5
Bardzo atrakcyjny dla oka efekt, w którym po najechaniu na wybrany obrazek pojawią się przyciski portali społecznościowych. W przykładzie zastosowania odniesienie konkretnie do członków zespołu. Wygodne, czyste i efektowne.

Fattable – skrypt tabeli z infinite scroll

6
Skrypt tabeli, która prócz opcji sortowania posiada także efekt niekończącego się przewijania (infinite scroll). Dzięki czemu prezentowanie wielkich danych tabelarycznych może być zdecydowanie prostsze w odbiorze.

Zestaw ikon związanych z jedzeniem

7
Zestaw ikon jedzeniowych?! A czemu nie? Po ostatnich falach tancerzy, nadszedł czas na falę fascynacji gotowaniem. Teraz wszyscy mają blogi kulinarne ;-) Do dyspozycji ikony w białym kolorze – w wersji z błękitnym i przezroczystym tłem.

Darmowy szablon dla portfolio w HTML5

8
Szablonów też nie zabrakło w tej edycji Webowego miszmaszu. Tym razem szablon dedykowany stronie typu portfolio, przygotowany przez serwis Template Monster.

CSS Shake

9
Czyli porcja psychodelicznych efektów wstrząsania. Niech każdy elementu na stronie zyska trochę ruchu ;-)

Honest logos

10
Mój dzisiejszy lider – czyli szczere loga. Interpretacja popularnych logotypów gdyby miały szczerze określać co pod daną marką się kryje. Cat Videos rządzi ;-)

jQuery URLive

1
Narzędzie dzięki któremu użytkownik wpisując wybrany adres URL zobaczy jego podgląd automatycznie. Narzędzie wyciągnie opis strony, miniaturę zdjęcia czy jej tytuł. Wąskie zastosowanie, ale bardzo użyteczne.

ContentShare

2
Skrypt, który pozwala na udostępnienie wybranych (zaznaczonych) fragmentów tekstu. Po wybraniu odpowiedniego zaznaczenia pojawia się dymek z możliwości udostępnienia na FB lub Twitter.

Circliful

3
Narzędzie, które przy wykorzystaniu możliwości HTML5 i CSS3 będzie rysowało odpowiednie grafy kołowe. Wystarczy podać w parametrze interesującą wartość procentową, resztę zrobi skrypt.

ifvisible.js

4
Bardzo oryginalny skrypt, którego zadaniem jest sprawdzanie bezczynności użytkownika. Po zadanym czasie bezczynności można wywołać interesującą nas reakcje. Nie dotykajcie myszy i klawiatury przez chwilę, by zobaczyć efekt :-)

CollagePlus

5
Narzędzie to wyświetli Waszą galerię zdjęć w postaci kolażu. Do tego każde zdjęcie będzie wyposażony w ciekawy efekt po najechaniu kursorem myszki. CollagePlus pozwala także na wybór jednego z kilku efektu pojawiania się zdjęć podczas wczytywania.

Sidebars

6
Jeśli szukacie narzędzia, które wygeneruje efektowne menu, pojawiające się z bocznej części strony, to Sidebars przypadnie Wam do gustu.

Slide and Push Menus

7
Kolejna propozycja skryptu wyświetlającego menu. Tym razem nieco więcej kombinacji, gdyż do wyboru jest kilka różnych rodzajów menu, które potrafią wyskoczyć z każdego boku strony ;-)

Tiff

8
Jeden z moich dzisiejszych faworytów. Tiff pokaże Wam zasadniczą różnice między wybranymi fontami z Google Fonts. Prostota i funkcjonalność!

CSS3 Mobile Devices

8css
Kawał niesamowitej roboty. Na stronie znajdziecie mockupy najpopularniejszych urządzeń mobilnych, w odpowiednich wersjach kolorystycznych i z ułożeniem pionowym jak i poziomym ekranu. Smaczku dodaje fakt, że całość jest przygotowana w CSS3!

WTF, HTML and CSS

html
Bardzo interesująca strona, która przedstawia najpopularniejsze zagadnienia z HTML i CSS, które rysują na twarzy wielkie WTF.

Focus

3
Bardzo przyzwoita, darmowa czcionka.

Flat Infographics

4
Zestaw gotowych elementów do infografik, opartych o styl Flat Design.

The Magic of CSS

5
Bardz ciekawe i cholernie praktyczne podejście do tajemnic, skrytych w CSS. Przykłady i ich omówienie, świetny materiał dla początkujących.

Moderne Sans

6
Darmowa czcionka, inspirowana tym co było modne w latach 20 ubiegłego wieku – jak zapewnia twórca.

GridList

7
W pełni responsywna siatka elementów. Co ciekawe obsługuje ona w pełni metodę drag’n’drop.

JS OCR

8
JavaScriptowy OCR, który został przygotowany przez naszego rodaka Konrada Dziwnela. Do skanu wykorzystywana jest kamerka internetowa i o ile mój skan nie został prawidłowo rozpoznany, to pomysł ma potencjał a ja obwiniam słabą jakość kamerki ;-)

Flat Icons

9
Zestaw darmóweczek, czyli ponad 60 gotowych ikon, styliozwanych na Flat Design. Całość w formacie .PSD

BeardSwipe

9
Brodacze to gatunek rzadki. W związku z tym, by ułatwić im życie, przygotowano specjalnie dla nich możliwość odblokowywania telefonu… brodą. Not bad, huh? ;-)

SportHere

1
Przyzwoity szablon w formacie .PSD, dedykowany serwisom związanych z aplikacjami mobilnymi.

CSS3 Spinners

2
Zestaw miłych dla oka loaderów (pasków postępu) przygotowanych za pomocą CSS3.

Berlin Font

3
Dobrze skrojona, elegancka czcionka o nazwie identycznej jak stolica naszych zachodnich sąsiadów ;-)

Filtrex

4
Bardzo interesujące narzędzie, które potrafi interpretować wyrażenia zadane przez użytkownika. W demonstracji posiadacie przykłady z generowaniem wykresów lub oznaczaniem wartości w tabeli.

Charts Graph

5
Zestaw gotowych elementów do wykorzystania w infografikach, całość w formacie .PSD

Shapes Gallery

7
Prezentacja możliwości CSS Shapes. Tekst na obrazku automatycznie dopasowuje się do elementów widocznych na zdjęciach.

Touchfolio

7
Trzy słowa opisujące tą propozycję: szablon, WordPress, minimalizm.

Codemagic.gr

8
Doskonałe narzędzie do testowania z osobna lub razem HTML/JS/CSS.

Shine.js

9
Bardzo interesujące narzędzie, które doda efektu do wybranego tekstu, który będzie generował cień, zależnie od umiejscowienia kursora myszki.

Spacious

10
Darmowa, responsywna propozycja dla WordPressowców.

Trianglify

11
Bardzo fajny skrypt, który wygeneruje Wam 'gradientowe trójkąty’ do wykorzystania np. jako tło strony.

TitleNotifier.js

12
Narzędzie do informowania użytkowników o komunikatach/wiadomościach a dokładnie o ich ilości. Komunikaty pojawiają się w zakładce przeglądarki, tak jak dzieje się na to na popularnym Fejsbuku.

Exposito

13
Bardzo czytelny, poziomy szablon WordPress. Dedykowany głównie osobom, które pragną zaprezentować swoje fotograficzne prace.

DW Minion

14
Na zamknięcie stawki, kolejny przyjazny szablon WordPress. Jak dla mnie przepiękny pasek boczny.

RegExr

10
Świetne narzędzie, które że nie dość że zwaliduje Twoje wyrażenie regularne, to dodatkowo sprawdzi je na wybranej przez Ciebie treści.

Twitter GUI

11
Gdybyś chciał stworzyć stronę internetową opartą o nowy interfejs Twittera, to z pewnością ten materiał Ci się przyda.

GovPress

12
Mocno niebieski, darmowy szablon dla WordPress. Teoretyczne zastosowanie: strony rządowe, praktyczne: szablon dla osób kochających kolor niebieski.

Tonal

12
Minimalistyczny, jednokolumnowy szablon dla WordPress.

Animatron

1
Interesujące narzędzie dla osób, które pragną się zając animacjami przy wykorzystaniu HTML5. Ta aplikacja webowa pozwala na tworzenie takich animacji, w oparciu o oś czasu znaną np. z takich programów jak Adobe Premiere czy After Effects.

Select Switch

css3
Gdy zwykłe select-boxy znane z HTMLowych formularzy stają się nudne, wykorzystaj Select Switch. W skrócie robi cuda z nudnym typem formularza :-)

Android/iPhone Mockup

3
Darmowe mockupy najpopularniejszych smartfonów, opartych o system operacyjny iOS jak i Android.

RowGrid.js

4
Skrypt, który umieści siatkę np. obrazów, ale porządkując ja w poziomie – tak jak jest to w przypadku Grafiki Google.

Darmowe ikony medyczne

5
Zestaw darmowych ikon wysokiej jakości, w dodatku w kilku wersjach dla świata medycznego, a raczej do stron WWW związanych z tym światem.

IxD Checklist

6
Skrypt, który podchodzi do pól typu checklist w bardzo niekonwencjonalny sposób. Zamienia je na bardzo mocno funkcjonalne narzędzie.

CSS and SVG Masks

7
Pokaz możliwości wykorzystania masek zarówno w przypadku SVG jak i CSS.

Magic Animations CSS3

8
Zestaw nietypowych i tym samym oryginalnych animacji przy użyciu CSS3.

Fluidbox

9
Nieco inna forma Lightbox, znana z serwisu Medium.com. Duże możliwości konfiguracyjne a do tego świetny, lekki i przyjemny efekt prezentowania pojedynczych zdjęć czy galerii.

jInventScroll

10
Narzędzie przygotowane w jQuery, które przy przewijaniu strony wyświetli Wasze treści w poziomie, zamiast w pionie.

HideSeek

11
Skrypt, który odpowiedzialny jest za wyszukiwarkę, która prezentuje wyniki w trakcie wpisywania frazy, na żywo.

CurvedText

12
Narzędzie, które wygnie Twój tekst w zadanym kierunku.

Flip-Quote

13
Interesujące narzędzie, które uwypukla cytaty w tekście poprzez ich rotację. Może zostać pomysłowo wykorzystane w WordPress dla parametru

Fore

14
Bardzo przyzwoity szablon wykorzystujący CSS3, do tego w pełni responsywny i całkowicie za darmo.

Lupercalia

9
Nieco inny niż wszystkie, prosty i miły dla oka szablon WordPress.

yourbrowser.is

10
Narzędzie raczej z serii ciekawostek, niemniej całkiem funkcjonalne. Po wejściu na stronę otrzymasz konkretny raport o swojej przeglądarce i jej aktualnych parametrach czy możliwościach.

Oczojebny komunikat 404

11
Jeśli zwykły, statyczny komunikat nie wystarczy, to macie tutaj fajny tutorial jak popularny komunikat nieco bardziej ożywić. Bardzo fajny efekt, który nie wymaga wiele kodu :-)

Kołowe menu

12
Kolejny pokaz możliwości HTML5 i CSS3. Tym razem padło na bardzo miłe dla oka kołowe menu.

Linia

13
Bardzo nowoczesna, miła dla oka i prosta zarazem – skórka do WordPress.

McKinley

14
Kolejny atrakcyjny szablon dla WordPress. Tym razem popularny jedno-kolumnowiec.

Peek – video-ocena Twojej strony

11
Peek to serwis oparty o bardzo oryginalny pomysł. Założenie jest proste, podajesz adres swojej strony i otrzymujesz kilka chwil później jej recenzja. Cóż w tym pomyśle interesującego? Recenzja ma format – video, za pośrednictwem której otrzymasz interesującą Cię informacje od użytkownika. Serwis niestety nie obsługuje języka polskiego, niemniej może być to doskonała inspiracja do tego by przygotować analogiczny serwis w rodzimym języku.

Albumarium – źródło fotograficznej inspiracji

12
Albumarium to bardzo inspirujący serwis – dosłownie. Każdy zapalony fotograf w poszukiwaniu inspiracji powinien ten serwis zobaczyć. Na stronie mamy domyślne kategorie, w których znajdują się fotografie, które mają inspirować. Oczywiście każdy może dodać własne fotografie do inspirowania innych :-)

iPad Air (.PSD)

ipad-air-psd
Kilka wersji kolorystycznych iPad Air wraz z etui Smart Cover. Plik w formacie .PSD

Stackicons

stackicons
Zestaw darmowych ikon serwisów społecznościowych. Mnogie możliwości konfiguracji ikon.

Zestaw 100 ikon

the-icons-600
Zestaw 100 ikon, o białym tle. Do dyspozycji 3 rozmiary (16, 32, 64px). Całość opakowana w plik .PSD

HTML5 Guitar Tuner

guitar-tuner
Bardzo interesujące narzędzie przygotowane w pełni w HTML5. Dzięki obsłudze mikrofonu ponoć pozwoli nastroić Twoją gitarę. Nie testowane, jako że gitary nie posiadam ;-)

Bounce

1
Doskonałe narzędzie, które pozwala na nanoszenie uwag na projekt strony internetowej, dla kilku osób. Wpierw podając adres strony WWW, Bounce przygotuje zrzut i umożliwi naniesienie swoich uwag. Po zapisie, otrzymujemy link którym możemy podzielić się z resztą zespołu, która także będzie mogła nanieść swoje uwagi.

Iconmelon

2
Zestaw darmowych ikon SVG. Ogromną zaletą tego zestawu grafik jest wbudowany w serwis generator efektów poszczególnych ikon.

Tutorial interaktywnego menu

3
Interesujący tutorial, prezentujący w jaki sposób przygotować miłe dla oka, interaktywne menu dla prostego serwisu WWW.

Multi level push menu

4
Bardzo rozbudowany skrypt menu, zbudowanego na zasadzie zachodzących na siebie zakładek. Ogromne możliwości konfiguracyjne, złożone API – bardzo interesująca pozycja.

220 Line icons

1
Zestaw 220 jednokolorowych i zarazem minimalistycznych ikon, gotowych do edycji w formacie .PSD

CSS Toggle Switch

2
Tutorial z wersją demonstracyjną, jak to przygotować piękne przełączniki w HTML5, stylizowane na te znane z iOS7.

CSS Blends

1
Świetnie wprowadzenie do CSS Blends, czyli bardzociekawej funkcjonalności nakładania warstw w CSS. Będę musiał się sprawie przyjrzeć, Wam też polecam.

Spell UP

2
Świetna, edukacyjna gra dla dużych i małych. A wszystko się rozchodzi o wymawianie literek poszczególnych wyrazów.

Cody – darmowe elementy HTML/CSS/JS

3
Bardzo przyzwoite, gotowe elementy HTML do zastosowania na własnej stronie.

RandomColor

4
Pomysłowa biblioteka, która wygeneruje losowe kolory. Oczywiście posiada możliwość zadania konkretnego typu kolorów do wygenerowania. Całość w JS.

Bootflap

5
Flat UI Kit oparty na Bootstrap 3.1. Prócz gotowych elementów do wykorzystania na stronie, do dyspozycji edytowalne pliki graficzne. Kombajn!

Compressor.io

6
Narzędzie, które w cudowny sposób zmniejszy objętość Twoich plików graficznych, co ważne bez straty jakości. Działa, sprawdzone.

Adaptive Placeholders

7
Nazwa dość tajemnicza, niemniej narzędzie proste i bardzo ładne. W zasadzie jest to nałożenie stylu i drobnej animacji do podpowiedzi w polach formularza HTML.

Advertica

8
Szablonów w dzisiejszym zestawieniu nie zabrakło. Advertica to całkiem rozbudowany szablon w wersji LITE z pięknym sliderem w części centralnej.

Stork

9
Minimalistyczny, jedno-kolumnowiec dla WordPress. Inspirowany zdecydowanie flat design.

Magic Suggest

10
Bardzo interesujący skrypt, który stworzy formularz typu combo-box do wybierania zawartość i jej przeszukiwania jednocześnie.

At.js

11
Biblioteka, która automatycznie wyświetli emotikonki, gdy tylko podasz fragment ich nazwy.

Hutt

12
Gdyby okazało się, że Googlowe Hangouty to za mało, to macie tutaj wersje alternatywną video-konferencji przez przeglądarkę.

StickUP

13
Narzędzie, które spowoduje przyklejenie (position:fixed) wybranego elementu na stronie.

Google i kopiowanie treści

wordpress-logo-16x9
Bardzo fajny i zwięzły artykuł napisany w serwisie SEO WordPress przez Wojtka Władzińskiego odnośnie nielegalnego kopiowania treści.

808 Cube

3
Niesamowita kostka Remika, ot muzyczny odpowiednik. Każdy kwadrat wydaje inny dźwięk, każda ścianka odpowiedzialna za inny zestaw muzyczny. Uwaga wciąga.

Shortcut Mapper

4
Świetne narzędzie, które prezentuje na wirtualnej klawiaturze, wszystkie dostępne skróty klawiszowe. Całość dzieje się interaktywnie, zależnie od wciśniętego klawisza.

Velocity.js

5
Pokaz możliwości biblioteki Velocity.js. Cuda!

iTunes concept

6
Świetny koncept zmian w kliencie muzycznym od Apple – iTunes. Stylizacja na styl flat design, kawał świetnej roboty.

Infografiki w Snap.svg

7
Interesujący tutorial jak tworzyć niebanalne infografiki prz użyciu bilbioteki Snap.svg

Fifa World Cup – przegląd logotypów

8
Świetna retrospekcja, tj. przegląd wszystkich dotychczasowych logotypów związanych z mistrzostwami świata w piłce nożnej. Czy bieżący związany z Brazylią nie wygląda Wam na tzw. facepalm? ;-)

Perfect Icons – generator

9
Jeden z dzisiejszych moich faworytów, świetny generator przycisków najpopularniejszych portali społecznościowych.

Vis.js

10
Bardzo sprytna i wydajna biblioteka do generowania informacji w postaci osi czasu. Wytrzyma kilka tysięcy elementów na jednej osi!

Pure CSS elements

11
Zestaw czystych i funkcjonalnych elementów na stronę WWW przygotowanych w CSS3.

Zestaw 30 przykładowych fixed menu

12
Zestaw inspiracyjny. 30 stron, które w bardzo niekonwencjonalny podchodzą do tematu menu, niektóre urywają tyłek, zdecydowanie.

Beautons

13
Zestaw gotowych przycisków, stworzonych w CSS3. Wystarczy wywołać odpowiednią klasę w kodzie.

Treviso

14
Na koniec zestawienia szablon przygotowanych w HTML5, doskonały do portfolio czy strony wizytówkowej.

Zestaw efektów ładowania

5
Zestaw popularnie zwanych loaderów, tj. efektów wczytywania. Do dyspozycji kilka atrakcyjnych efektów, miłych dla oka – przygotowanych w HTML5.

Alternatywne formularze w HTML5

6
Tutorial w którym zobaczycie alternatywne wersje formularzy, które zaproponowane zostały w specyfikacji HTML5.

Real Favicon Generator

1
Kompendium wiedzy o Faviconach. Narzędzie wygeneruje zestaw favikonek dla przeglądarki, ale także dla pozostałych systemów operacyjnych (win8 czy iOS).

Bounce.js tutorial

2
Praktyczne zastosowanie biblioteki bounce.js, dzięki której można stworzyć bardzo atrakcyjne animacje. Krótki tutorial z przykładem zastosowania jak z tego narzędzia korzystać.

Gifffer

3
Narzędzie z którym zapanujesz nad wszelkimi plikami w formacie .GIF

HTML Hint

4
Doskonały debugger kodu HTML. Pozwoli on odnaleźć wszelkie błędy we wklejonym fragmencie kodu HTML.

Smarty Pins

5
Zabawa przygotowana przez Google, polegająca na tym by odpowiadać na pytania quizowe, umieszczając wskaźnik w odpowiednim miejscu mapy.

Flat Star Wars

6
Coś dla fanów gatunku, czyli Star Wars: May Flat be with You!

Pure CSS

7
Oszałamiający efekt, osiągnięty tylko i wyłącznie przy użyciu CSS3. Prawie tak samo dobre jak Simpsonowie w CSS3.

DEV Icons

8
Zestaw ikon dla każdego, prawdziwego Developera. Można dostawić do wybranej ikony serducho i całość dodać w stopce własnej strony ;-)

Lithium

9
Darmowy szablon, stworzony w oparciu o jedną stronę. Doskonale się nadaje do niewielkich, ale za to efektownych serwisów typu portfolio.

Browser Detection

10
Bardzo przydatny skrypt, który zajmuje się wykrywaniem informacji o aktualnie używanej przeglądarki internetowej.

Nature theme

11
Stosunkowo ciekawy, darmowy szablon dla WordPress.

PixLight

12
Całkiem przyjemny szablon dedykowany biznesowi. Sporo białego koloru i duża przejrzystość.

Click to Tweet

13
Bardzo pomysłowy skrypt, który umieści piękny stylistycznie widget z wybranym tekstem, który użytkownik serwisu może wysłać na Twittera jednym kliknięciem.

Scroll Me

14
Narzędzie dzięki któremu możesz dodać kilka interesujących efektów, które pojawią się podczas przewijania strony.

Placeholdem

7
Skrypt, który doda atrakcyjnych efektów, czy też prostych animacji do Waszych formularzy.

Efekt wody

8
A może efekt wody w przeglądarce? Bardzo fajna pokazówka możliwości.

Glyphr

9
Narzędzie za pomocą którego stworzyć własny, wymarzony krój czcionki. Edytor w pełni obsługiwany tylko i wyłącznie za pomocą przeglądarki internetowej.

Dewey

10
Doskonałe narzędzie do przeglądarki, za pośrednictwem którego w końcu w Waszych zakładkach zapanuje porządek. Dzięki Dewey możecie sprawnie przeszukiwać czy też odpowiednio tagować zapisane strony.

WebCompat

1
Gdy zobaczyłem o co właściwie chodzi z tym serwisem, byłem w szoku. Zgłaszasz stronę (jakąkolwiek) i problem na niej występujący, a osoby kryjące się pod serwisem zdiagnozują problem i wyślą właścicielowi serwisu sposób na rozwiązanie problemu. Szczytna idea, będę musiał zgłosić sam siebie ;-)

WinJS

2
Zestaw gotowych komponentów do wykorzystania na stronie lub własnej aplikacji mobilnej, bazującej stylistyką na OS Windows/WindowsPhone.

Sidecomments.js

1
Skrypt, który umieści panel komentarzy w bocznej części strony internetowej. Pisałem też o analogicznym systemie komentarzy dla WordPress.

Homeless Fonts

3
Interesujący pomysł, który polega na sprzedaży fontów przygotowanych przez ludzi bezdomnych.

Call to Idea

2
Doskonały serwis dla webdeveloperów, którzy cierpią na brak pomysłów. Doskonałe źródło inspiracji w podzielonych kategoriach tematycznych.

Kick with Chrome

4
Interesujący pomysł Chrome, gdzie przy wykorzystaniu przeglądarki i tabletu/smartfona można zagrać w jedną z trzech gier. Kreatywnie!

CheckWave

5
Nie wiem po co, ale przed Wami fala Checkboxów ;-)

Outdated Browser

6
Przyjemnie dla oka przygotowany serwis, informujący o aktualnych wersjach przeglądarek i ich popularności.

Bounce.JS

7
Narzędzie do przygotowania bardzo atrakcyjnych dla oka animacji.

Type Sample

8
Narzędzie do rozpoznawania fontów.

Sable Kit

9
Zestaw darmowych, ręcznie malowanych grafik w formacie wektorowym.

Real Pixel

10
Darmowy szablon typu landing page lub prostego portfolio, przygotowany w oparciu o HTML5 i CSS3

Keylight

11
Eksperyment przeglądarkowo-muzyczny.

CSS3 Gradient

12
Zabawy gradientami w CSS3 i zestaw przykładowych wygenerowanych teł gotowych do implementacji na własnej stronie WWW.

Plain Pattern

1
Narzędzie do tworzenia teł dla naszej strony WWW.

Monocycle List

2
Ciekawy skrypt listy, z efektem powiększenia.

Senna

3
Narzędzie do budowania prostych stron.

TheStocks.im

4
Proszę bardzo, dopiero co mówiłem że przydałby się katalog wszystkich darmowych stocków no i jest.

Sweep.js

5
Biblioteka, dzięki której przygotujesz płynne animacje przejścia kolorów.

Impulse

6
Narzędzie, które pozwoli Ci przygotować ciekawe animacje dla urządzeń mobilnych.

Single Div

7
Pokaz możliwości, co można przygotować za pomocą jednego DIVa, robi wrażenie :-)

Simply Toast

8
Skrypt powiadomień.

The Color Motion

9
Bardzo interesująca strona, która wyświetli informacje o kolorach… w wybranych filmach.

Gush

10
Psychodeliczny eksperyment z kamerką i kolorami.

Chartist.js

11
Responsywne wykresy? Proszę bardzo.

Twibble

12
Narzędzie, które zautomatyzuje publikacje na Twitterze prosto z RSS.

CSS3 Preloaders

css3
Tutorial, który prezentuje w jaki sposób przygotować efektowne animacje wczytywania strony przy użyciu CSS3.

Midnight.js

midnight
Naprawdę efektowna biblioteka, która spreparuje tak Twój nagłówek, by prezentował się pięknie niezależnie od pozostałych elementów strony.

Neural Network

neural
Interesująca prezentacja działania sieci neuronowych.

Drag Gradients

dggradients
Pomysłowy generator gradientów dla CSS3. Całość operacyji odbywa się metodą drag’n’drop poszczególnych kropek, tak by osiągnąć interesujący nas kolor.

Apple Watch GUI

applegui
Gdyby ktoś poszukiwał GUI od jabłkowego zegarka.

iPhone Resolution Guide

iphoneres
Kontynuując Apple’ową myśl, tym razem przewodnik po wszystkich rozdzielczościach iPhone’ów.

Angular.JS Tutorial

angularjs
Ostatnio bardzo popularny, gdyby kogoś naszła chęć na rozwój własnych frontendowych umiejętności, to mam dla Was Tutrial Angular.JS

DevDocs

devdocs
Wyobrażacie sobie całą dokumentację świata w jednym miejscu? DevDocs może i całej nie mają, ale z pewnością ku temu zmierzają :-)

CSS Shapes

cssshapes
Kompleksowy tutorial z przykładami, jak obejść się z CSS Shapes.

Single Div Drawings

asinglediv-16
Kolejna odsłona rysunków w CSS, w oparciu o jednego, pojedynczego DIVa

For The Badge

badgesake
Serwis dla fanów wszelkiej maści odznak.

Jenga

jenga
A może Jenga w wersji przeglądarkowej?

iPhone Story in CSS

1
Krótka prezentacja jak zmieniały się iPhone’y na przestrzeni czasu. Niby nic, a jednak smaczku dodaje fakt że całość w CSS3.

Sweet Alert

2
Dość pomysłowa nazwa dla skryptu wyświetlającego komunikaty, jednak narzędzie robi to naprawdę dobrze.

Pablo the Flamingo

3
Spróbujcie wyłączyć mu muzykę ;-)

Real Time Visitor Globe

4
Ciekawe narzędzie, które zaprezentuje z jakiej krainy geograficznej pochodzę goście na Twojej witrynie. Całość stworzona pryz użyciu WebGL i Node.js

FAQ Template

5
Darmowy szablon dla serwisu typu FAQ.

All The Free Stock

6
Jak grzyby po deszczu, wyrosły serwisy oferujące darmowe zdjęcia. Pisałem ostatnio, że brakuje serwisu który zebrałby je w jednym miejscu. Taki oto serwis się pojawił, brakuje tylko szukajki :-)

Pure

8
Czysty szablon WordPress

Hotheme

9
Szablon w trzech wersjach stylistycznych, naturalnie dla WordPress – dedykowany hotelom.

Illustratr

10
Bardzo prosty, acz niebrzydki szablon WordPress, oparty o grid.

Hans Kendrick Font

10
Darmowy font.

Big John / Slim John

11
Darmowy w font w dwóch kontrastowych krojach.

CSS3D Clouds

11
Podróż w chmury z CSS ;-)

Ball Icons

1
Zestaw darmowych ikon, stylizowanych na Flat Design.

Strip.js

2
Popularny Lightbox do wyświetlania zdjęć czy video, z nowym, świeższym podejściem.

Progressbar.js

3
Progressbary przy użyciu SVG.

Student Developer Pack

4
Niezbędnik dla każdego początkującego studenta – developera. Świetna inicjatywa GitHub!

Hotjar

5
Interesująca alternatywa analizy statystyk i UX naszej strony. Niestety jest waiting lista, jednak warto się zapisać!

Palettab

6
Wtyczka, która przy otwarciu każdej nowej karty w Chrome, wyświetli inspiracje kolorów.

iPhone 6 CSS3

7
Piękna pokazówka możliwości CSS3, tym razem cały iPhone 6.

Material Icon Designs

8

Sound City

9
Interesujący przewodnik po mieście, z dodatkowymi efektami takimi jak np. dźwięk.

Polya

10
Darmowy (również do celów komercyjnych), dość oryginalny font.

Rounded Animated Navigation

11
Niebanalne i całkiem efektowne menu.

Read Only

12
Przyjemny, przejrzysty i czytelny szablon statycznej strony html

jQuery Face Detection

1
Wtyczka jQuery, która rozpozna twarze zarówno na obrazkach jak i materiałach video. Cuda!

International Telephone Input jQuery Plugin

2
Wtyczka jQuery, która wyświetli odpowiednio spreparowany input do pól z numerami kierunkowymi do poszczególnych krajów świata.

Apple Watch Concepts

3
Kilka interesujących konceptów związanych z aplikacjami na Apple Watch, całość w formacie .PSD

EveryTab

4
Poznawanie nowych, interesujących fontów za pośrednictwem wtyczki do przeglądarki. Nowe propozycje będę prezentowane za każdym razem, gdy otwarta zostanie nowa karta przeglądarki.

MegaMenu

5
Interesujące podejście do kwestii menu na stronie internetowej.

TypeGenius

6
Genialne narzędzie do dobierania fontów na stronę WWW. Na podstawie wybranego fontu dobiera inny, który będzie do niej pasował i prezentuje serwisy, które z wybranej kombinacji korzystają.

Elegant – szablon HTML/CSS

7
Darmowy, funkcjonalny szablon HTML/CSS.

Soundscape

8
Nie wiem do czego ma to realnie posłużyć, ale podoba mi się.

Muzli

9
Przybornik każdego designera w postaci pluginu do przeglądarki Chrome.

OneTab

10
Kolejna wtyczka do Chrome, która tym razem zoptymalizuje zużycie pamięci przez przeglądarkę. Ciekawe i bardzo funkcjonalne.

Lychee

11
Narzędzie do zapanowania nad galeriami zdjęć.

Dropcap.js

12
Narzędzie do podkreślania/wyróżniania pierwszej litery tekstu.

74 payments icons

payment-font
Zestaw 74 webfontów związanych z płatnościami.

CSS Pricing Tables

2
Zestaw trzech, ciekawych tabel cenowych przygotowanych w pełni w CSS3.

3D Animated Mockup

3
Rewolucja w świecie mockupów, doskonała webowa, w pełni interaktywna propozycja.

Jelly Torch

4
Tzw. pokazówka możliwości CSS3. Szczerze? Robi wrażenie, jak zwykle.

Styling ordered list

5
Tutorial jak stylizować elementy listy.

Lining.js

6
Stylizowanie poszczególnych wierszy tekstu w CSS3.

Soliloquy Theme

7
Mocno konfiguroalny szablon dla WordPress.

Ghost buttons tutorial

8
Tutorial jak przygotować ostatnio bardzo popularnie ghost buttony.

Melissa WordPress Theme

9
Darmowy szablon dla WordPress, wprost od TemplateMonster.

CSS Plot

10
Wykresy w czystym CSS.

Purplecoat.js

11
Skrypt, który wyświetla w niebanalny sposób komunikaty przy formularzach.

Fullscreen CSS3 menu

12
Zestaw kilkunastu efektów pełnoekranowego menu.

Christmas banner set

1
Zestaw darmóweczek, banerów, buttonów czy innych grafik związanych ze nadchodzącymi świętami czy Nowym Rokiem.

SVG Morpheus

2
Biblioteka JavaScript do transformacji ikon.

Charted

3
Serwis, który wygeneruje funkcjonalne wykresy na podstawie wskazanego pliku CSV

Four Shadows

4
Biblioteka, która wygeneruje cień zależnie od pory dnia :-)

Christmas Experiment

5
Sami zobaczcie :-)

SVG Loaders

6
Zestaw przyjemnych dla oka 'wczytywaczy’ w formacie SVG.

Regulex

7
Jeżeli uczysz się wyrażeń regularnych, to to narzędzie powinno Ci się spodobać. Posiada możliwość wizualizacji wyrażeń.

Christmas Icons

8
Zestaw wysokiej jakości ikon świątecznych, przygotowanych przez Smashing Magazine.

Material Design Preloader

9
Preloader przygotowany w jQuery, w oparciu o ideę Material Design.

25 Christmas Flat Icons

10
Kolejna porcja świątecznych grafik. Formaty AI, PSD i PNG.

Clapper

11
Bardzo wydajny odtwarzacz video dla WWW.

Historia WEBDesign

12
Bardzo interesująca historia WebDesign.

StickyKit

13
Przydatna biblioteka do budowania elementów typu fixed.

Magic Mockups

14
Świetny serwis do generowania Mockupów.

Scrollmagic.js

13
Świetne efekt podczas przewijania strony.

Text Backgrounds

14
Bardzo interesujący efekt, fontów z obrazem jako background.

SVG Animation

13
Pokaz możliwości SVG.

Astronomy.fm

14
Muzyka i astronomia? Wygląda na to, że da się to połączyć ;-)

How Much Should i Charge?

13
Jeśli nie masz pomysłu ile powinieneś wziąć pieniędzy za robotę związaną z WWW, to narzędzie powinno Ci pomóc :-)

Animsition

14
Biblioteka pełna bardzo ciekawych efektów przejścia.

Navigation Bar

12
Interesujące, nieszablonowe menu nawigacyjne.

Double Ring

13
Interesujący efekt, osiągnięty przy użyciu CSS.

Enjoy Hints

enjoyhint
Rozwiązanie, które pełni rolę przewodnika po stronie dla Twojego użytkownika.

iPhone 6 Vector Mockup

iphone6vector
Darmowy Mockup najświeższego jabłkowego telefonu.

Heatmap.js

13
Biblioteka, która wyświetli dynamiczną heatmapę dla naszego serwisu.

Cinematico

14
Narzędzie, które z Youtuba czy Vimeo – automatycznie przygotuje stronę WWW.

Social Buttons v2

13
Zestaw CSSowych buttonów portali społecznościowych z przyjemnym efektem hover.

My Kingdom

14
Moje królestwo, bo taka właściwa nazwa w j. polskim, to darmowy i w pełni responsywny szablon HTML5.

Testowanie responsywnych obrazków

3
Ciekawy tutorial jak włączyć jeszcze niedostępny tag i za jego pomocą sprawdzić responsywność obrazków.

Sally Blocks

4
Zestaw gotowych elementów graficznych w formacie .PSD, które mogą posłużyć jako inspiracja albo gotowiec do pocięcią/odwzorowania w HTML/CSS

Paginacja z

5
Tutorial i gotowe narzędzie do paginacji i wykorzystania skrótów klawiszowych.

Beeplay.js

6
Czyli napisz własną piosenkę w JS :3

Rok świetlny – wizualizacja

7
Doskonała wizualizacja tego czym jest rok świetlny, wszystko w oknie przeglądarki.

JS Nice

8
Webowe narzędzie, za pomocą którego ze swojego paskudnego kodu JS, stworzysz piękne, stylistyczne cudeńko.

CSS Font Stack

9
Ściąga z gotowymi deklaracjami czcionek, gotowych do wklejenia do pliku ze stylami.

Voice Elements

10
Czyli narzędzie do zabawy głosem dla Weba :-)

You’re getting old

11
Sprawdź czy czasem nie jesteś za stary z tym narzędziem ;-)

Glyphter

12
Własne ikonki w formacie wektorowym? Proszę bardzo.

Iconizr

13
Narzędzie konwertujące wektory do CSS.

StyleStats

14
Narzędzie, które przeparsuje i wyświetli najciekawsze statystyki dotyczące Twojego pliku .CSS.

Zestaw hipsterskich logotypów

11
Bo w każdym z nas jest coś z hipstera, czyli zestaw interesujących logotypów/etykiet stylizowanych na najnowsze hipsterskie trendy.

Darmowy szablon dla infografik

12
Darmowy szablon dla infografiki w ciemnych tonacjach.

Flat preloaders

13
Kolejna w dzisiejszym zestawieniu paczka tzw. wczytywaczy (loaders), akurat ta charakteryzuje się tzw. płaskim designem (flat design). Dostępne formaty .gif, .png, .aep

Slider treści

14
Mój faworyt dzisiejszego zestawienia. Slider, który rotuje treści a nie tylko obrazki, do jego ogromnych zalet należy zaliczyć pełną responsywność jak i doskonałe efekty animacji/przejścia każdego slajdu.

jQuery Tip Cards

tip-cards
Skrypt, który wyświetli treść w postaci kart. Po kliknięciu wybranej zostanie ona wyświetlona z atrakcyjną animacją.

StreetWear

streeetwear
Darmowa i jak dla mnie całkiem niezła czcionka. Świetnie się nada do oldskulowego logo.

Efekt neonu

1
Plik .PSD do edycji w popularnym programie graficznym, w którym macie przygotowanego gotowca. Napis stylizowany jest na neonowy napis. Chcecie zaszaleć, proszę bardzo.

MMenu

2
MMenu to skrypt oparty o jQuery, który odpowiedzialny będzie za wyświetlenie menu mobilnego, dla urządzeń z niewielką rozdzielczością. Przyozdobiony w przyjemny dla oka efekt: wyjeżdżania.

2048

3
Interesująca gra przeglądarkowa, która wciąga na godziny. Moim jednak skromnym zdaniem opakowanie alternatywnej wersji tej gry na iOS o nazwię Threes! jest nieco lepsza!

Patatap

patatap
Jeden z moich dzisiejszych faworytów jeśli chodzi o interesujące narzędzia/strony. Za pomocą patatap stajecie się pełnoprawnymi muzykami, gdzie Wszym instrumentem staje się własna klawiatura. Polecam zabawa na godziny :-)

Loading…

5
Jeden z kolejnych efektów wczytywania. Format .SVG

Iconion

6
Kiedy zwykłe pierdyliardy darmowych ikon dostępnych w sieci, to nie to czego szukasz – to zawsze z Iconion możesz stworzyć swoje własne.

Nobody expect 3d

7
Narzędzie o osobliwej nazwie, które doda efektu 3D do wybranych przez Ciebie elementów na stronie WWW.

Mac-slow Clock

8
Czyli zobacz możliwości formatu .SVG na przykładzie etetycznych skryptów zegarów wskazówkowych.

Feedback UI

9
Czyli ikony, które pozwolą na informowanie Cie o tym jak jest ze stroną/narzędziem, które im udostępniasz. Sprowadzając do minimum, to ikony które pozwolą na gromadzenie Feedback.

CSS Diner

10
Bardzo fajne narzędzie, które nauczy Was sposobu korzystania z selektorów w CSS3.

Grizzly

11
Grizzly to nic innego niż generator siatki czy też poziomych linijek. Ot gdy Cie najdzie na wydrukowanie sobie papieru w kratkę ;-)

RWD Table

12
Użytkowa prezentacja zastosowanie w pełni responsywnych tabelek. Bardzo interesująca rzecz.

13
Zestaw bardzo aktualnie modnych, wpisujących się w hipsterski nurt zestaw logotypów.

Arcade Theme

14
Wersja lite bardzo ładnego szablonu WordPressowego, którego motywem przewodnim są wielkie zdjęcia.

TableNav

15
Narzędzie, które umieści na Twojej stronie złożoną tabelkę i pozwoli się na niej poruszać za pomocą klawiatury. Ot prostsza wersja prezentacyjna Exela.

RRSSB

16
Bardzo interesujący skrypt, który wyświetli Wasze ikony portali społecznościowych przy tym będą ogromnnie responsywnymi. Cholernie użyteczne!

Ice Cream Icons

Ice-Cream-Icons-Thumb
To chyba najdziwniejsza pozycja w dzisiejszym miszmaszu, tj. zestaw ikon z lodami ;-) Do dyspozycji format wektorowy (.AI) jak i rastrowy (.PSD).

Harlem Shake dla WWW

harlemshake
Pamiętacie jeszcze Harlem Shake? Tutaj wersja dla stron internetowych w całości przygotowana w HTML5 i CSS3 :-)

CSS A/Z

cssaz
Świetne animacje połączone z każdą literą z alfabetu. Smaczku całości dodaje, że do stworzenia tych animacji posłużył HTML5 i CSS3.

Responsive Carousel

jquery_responsive_carousel-flexisel
Skrypt responsywnej karuzeli obrazków. Do dyspozycji kilka wersji animacji, jak i opcja auto-odtwarzania.

Retina-ready Menu

responsive-menu
Skrypt responsywnego menu, który przygotowany jest pod ekrany z rozdzielczością Retina.

200 ikon dla Map Google

google-map-icons
Paczka 200 ikon do zastosowania przy Mapach Google. Do dyspozycji trzy formaty: .PSD, .AI a także .PNG. Dostępne różne warianty kolorystyczne.

Flat UI Kit

flatui
Jeśli pragniecie podążać za najnowocześniejszymi trendami, to spodoba Wam się ta propozycja. Zawiera ono zestaw UI popularnego Flat Design. Format .PSD

S Gallery

s-gallery Responsywna galeria oparta o jQuery a także wykorzystująca animacje dostępne w CSS3. Zoptymalizowana dla urządzeń z dotykowym ekranem.

Plasma

plasma
Darmowy szablon w ramach comiesięcznych gratisów dla zarejestrowanych użytkowników Envato. Ładny i przyjemny dla oka one pager.

Szablon wizytówki

Business-Card-Template-PSD-Cssauthor
Jakże prosty i czytelny szablon wizytówki, w dodatku zupełnie darmowy :)

Solio

solio_tn
Prosty i funkcjonalny szablon portfolio, idealny dla freelancerów ;)

Spacious

spacious_tn

Kolejny szablon w naszym zestawieniu, oferuje całkiem sporo możliwości, wygląda bardzo zacnie :)

Icon Filling Effect

1
Efekt oblewania ikon kolorem. Ciekawy pokaz możliwości.

KaboomPics

2
Darmowy stock z wysokiej jakości zdjęciami dla blogów czy małego biznesu.

JBox

3
Skryt dymków i okien z komunikatami. Sporo efektów do wyboru i możliwości konfiguracyjne.

Visual Designer Checkbox

4
Checklista dobrych praktyk do każdego tworzonego projektu przez projektanta.

SVG Masks

5
Pokaz możliwości masek SVG.

Font Face Ninja

6
Kapitalna wtyczka do przeglądarki, dzięki której sprawdzisz wszystkie informacje o czcionkach na wybranej stronie WWW.

Game about squares

7
Zdecydowanie nie klikaj, jeśli nie chcesz stracić trochę czasu na tą kapitalną grę :-)

OSX Yosemite icons

8
Zestaw darmowych ikon wprost z nowej odsłony systemu operacyjnego od Apple.

ThemFast

9
Darmowy szablon strony oparty o Flat Design.

CSS3 Hiden Social Buttons

10
Tutorial z wersją demonstracyjną jak przyjemnie dla oka ukryć przyciski portali społecznościowych.

Fluid Icons

11
Przezroczyste ikony podświetlane kolorem jak sposób na atrakcyjne menu.

Closing Door Menu

12
Skrypt bardzo niebanalnego menu.

CSS3 Lightsabres

13
Prawdziwa gratka dla fanów CSS3 i Gwiezdnych Wojen ;-)

3D Input

14

CSS Parallax Scrolling

css3
Tutorial, który zaprezentuje Wam jak przygotować efekt paralaksy tylko i wyłącznie za pomocą CSS3.

Shrthnd

2
Narzędzie, które bardzo zminimalizuje Wasze deklaracje CSS, do niezbędnego minimum.

Digital Trip

3
Interesujący eksperyment przygotowany dla przeglądarki Chrome.

Microsoft

4
Ciekawy sposób Microsoftu na uczczenie 20 rocznicy powstania ich pierwszej strony. Przed Wami ich pierwsza strona.

Pexels

5
Jak grzyby po deszczu pojawiają się kolejne serwisy tego typu. Darmowe zdjęcia do wykorzystania w swoich serwisach.

Icon Picker Field

6
Tutorial prezentujący jak przygotować select box w oparciu o ikony.

Match Heights Test

7
Biblioteka jQuery, dzięki której wysokość boxów z przeróżną na długość tekstów nie będzie stanowić problemów.

Mazwai

8
Miejsce w którym pobierzesz zupełnie za darmo materiały video do własnych projektów.

Vide

9
Biblioteka, która za Ciebie przygotuje video w backgroundzie strony. Same materiały video oczywiście pobrać możesz z powyższego serwisu Mazwai ;)

Marka

10
Narzędzie które wygeneruje ikony, a także w przyjemny dla oka sposób będzie je transformowała.

Minties Icons

11
Zestaw darmowych ikon w stylu flat design.

Nothing Site

12
Ktoś miał poczucie humoru, cytując twórcę: Hello there! Nothing site is clean and flat interface to do nothing.

1262 darmowe ikony

preview_main
Potężny zbiór 1262 darmowych ikonek

Elegant

elegant-free-wordpress-themes
Całkiem przyjemny szablon dedykowany biznesowi / portfolio. Jego głowną zaletą jest duża przejrzystość.

Silent lips

5dc2e4fb6b0eb55ff1be01c1663d829c
Darmowa czcionka ( niestety bez polskich znaków ) charakteryzującie się futurystycznym wyglądem

Dilem

Print
Kolejna darmowa czcionka w naszym zestawieniu, tym razem z gatunku „handwritten”

Szablon CV

resume
Minimalistyczny a przez to bardzo czytelny szablon CV, dla freelancera jak znalazł !

Sześciokątne ikonki

hexy
Zbiór ponad 200 sześciokątnych ikonek, dość różnorodny i ciekawy graficznie.

Code

CODE-free-font
Minimalistyczna a przez co znakomicie wyglądająca czcionka

Wektorowe tła

color16_tn
Zestaw 50 wektorowych plików tła , w zestawie dołączone są pliki .psd , .png oraz .ai

PodStar UI

1
Bardzo przejrzysty szablon w formacie .PSD, dla stron dedykowanym podcastom.

Vanilla Masker

2
Narzędzie, dzięki któremu wymusisz na użytkowniku podanie poprawnego formatu danych, wprowadzanych do pól formularza.

Hashcash.io

3
Z tym cudeńkiem zabezpieczysz swojego WordPressa przed włamywaczami czy innej maści robotami, a docelowo na nich nawet zarobisz :-)

Stripes in CSS

css3
Tutorial, który nauczy Cie w jaki sposób przygotować atrakcyjne dla oka paski w CSS3.

Tabele cenowe dla WordPress

5
Zestaw 5 najciekawszych pluginów, które przygotują miłe dla oka tabele cenowe, w których możesz zaprezentować klientowi kilka wariantów płatności za produkt lub usługę.

True Detective intro w CSS3

6
Coś co mnie rozbroiło totalnie. Jeśli oglądałeś intro serialu True Detective, to tutaj wersja przygotowany w CSS3, czyli nakładające się warstwy. Coś pięknego.

Captain Icon

7
Ponad 350 grafik wektorowych zupełnie za darmo.

Triangles

8
Przyjemny generator teł z motywem przewodnim: trójkąty. Prosty panel generujący wybraną formę stylistyczną grafiki.

Project Naptha

9
Interesująca wtyczka do Chrome, która pozwala na kopiowanie treści z obrazków. Niestety nie obsługuje polskich ogonków, ale kto by się martwił takimi drobiazgami, w dobie takiej użyteczności narzędzia? ;-)

10
Co powiecie na efekt responsywnych logotypów?

HEX Clock

11
Świetny pomysł na zegarek w przeglądarce, siłą napędową – tło ;-)

jQuery Shuffke Images

12
Pomysłowy skrypt jQuery, który wyświetla losowe obrazki, kiedy kursor myszy znajdzie się nad jednym ze zdjęć.

Najmniejsza strona internetowa

13
Prawdopodobnie najmniejsza strona internetowa na świecie ;-)

Ninestar

14
Darmowy szablon oparty o Bootstrap 3.

Flat shadow

14858701-mockup-flat-shadow-photoshop-action
Photoshop action dzięki której z łatwością dodacie cień do swojego loga / grafiki

Ahoy!

ahoy
Wakacje w pełni, przed Wami wakacyjny zestaw ikonek w tematyce żeglarskiej :)