Ze sprzętem DJI lubimy się dość mocno, nie ukrywamy tego, bo jest to dobrej jakości sprzęcior, który dostępny jest w niewygórowanej cenie. Sam posiadam Osmo Pocket (jeszcze jedynkę) i jestem zadowolony. Ostatnio w moje ręce trafił DJI Mini 2, a moja recka już wkrótce. Wracając jednak do świątecznych promocji – zobaczcie, jakie rabaty przygotowało DJI.

DJI – promocja na święta

DJI Mavic Mini w wersji Combo – 1999,00 złotych (2249,00)

Jeśli zaczynacie przygodę z dronami, to sprzęt ten jest zdecydowanie dla Was. Na wyższej klasy modele przyjdzie czas, a zacznijcie od tego mini drona. Za dwa tysiączki dostaniecie pakiet combo, czyli dodatkowe baterie i akcesoria. Dron waży niespełna 250 gramów, przez co jest naprawdę lekki i można go zabrać nawet do kieszeni. Dostępna jest także wersja podstawowa w cenie 1599,00 zł 1799,00!

DJI Mavic Air 2 – 3699,00 zł + filtry gratis

Jeśli oczekujecie już trochę więcej od drona, to na pewno skusi Was tańszy o 300 zł od regularnej ceny dron Mavic Air 2. Bardziej zaawansowany technicznie i lekko większy od mini.

DJI OSMO ACTION za 999,00 złotych (taniej o 500 zł!)

Tańszy odpowiednik GoPro? Nie! DJI Osmo Action to pełnoprawna kamera, która jest tańsza, ale na pewno nie gorsza, wręcz przeciwnie. Wysokiej jakości materiały – to wszystko dostaniecie już za 999 złotych. Przecena z 1499 powinna skusić każdego.

DJI Osmo Pocket za 1099 złotych (stara cena 1489 zł)

O tej kamerce wspominałem na początku wpisu. Posiadam ją razem z akcesoriami i spełnia moje oczekiwania w 100%. Gimbal robi naprawdę świetną robotę, a całość mieści się w kieszeni. Możecie zabrać ją naprawdę wszędzie. Minus? Brak wymiennej baterii, ale zawsze możecie zabrać ze sobą powerbanka.

Promocje DJI obowiązują od dzisiaj, 4 grudnia do 25 grudnia.


Posłuchaj nas!