Świąteczna podróż z Geraltem, czyli zobacz Wiedźmina z okazji świąt [wideo]

Opublikowano 24.11.2020 21:30 -


Do premiery drugiego sezonu Wiedźmina jeszcze zostało sporo czasu, bo ta planowana jest na 2021 rok, ale już teraz Netflix opublikował ciekawy filmik z okazji zbliżających się świąt. Zdjęcia do nowego sezonu trwają, dlatego na zachętę niespodzianka.

Zapraszamy, zapraszamy! Wybierz się w krwiście urokliwą podróż przez Kontynent w towarzystwie swoich ulubionych bohaterów „Wiedźmina” - tak możemy przeczytać pod opublikowanym materiałem.

WIEDŹMIN DRUGI SEZON - PIERWSZE ZDJĘCIA

EjkYlP1WsAAqleT scaled

EjkYlJcWkAE0InL scaled

GDZIE OBEJRZEĆ SERIAL WIEDŹMIN?

Na pewno w archiwach TVP, ale to tylko, jeśli chcemy oglądać Michała Żebrowskiego w roli głównej (niczego mu nie ujmując!). Serial Wiedźmin pojawił się na Netflix, tylko i wyłącznie. Wszelkie inne źródła są po prostu nielegalne. Jeśli jeszcze jakimś cudem nie posiadacie abonamentu Netflixa, to plany abonamentowe prezentują się następująco:

Najtańszą opcją jest oczywiście plan Podstawowy. Kosztuje on 34 złote miesięcznie. Mamy wtedy oczywiście dostęp do wszystkich pozycji w bibliotece (zarówno do seriali, jak i filmów), ale niska cena jest ze stratą dla jakości. W tej opcji otrzymujemy jakość 720p, czyli nie jest to jakość HD, a jedynie SD. W przypadku oglądania Netflixa na telewizorach starszej generacji, które obsługują jedynie HD Ready, to taka jakość powinna być wystarczająca. Dla lepszych TV i wyższej klasy urządzeń dostępne są pakiety wyższe. W pakiecie Podstawowym Netflixa będziemy mogli oglądać jednocześnie tylko na jednym urządzeniu.

Półka średnia, a jednocześnie optymalna, to plan Standard. Cena pakietu Standard to 43 złote miesięcznie. W zamian za to otrzymujemy jakość HD, a także możliwość oglądania Netflixa jednocześnie na dwóch urządzeniach. Możemy zatem stworzyć dwa osobne profile, a także oczywiście profil dla dzieci.

Najwyższym pakietem, a jednocześnie opcją dla najbardziej wymagających jest plan Premium. W tym abonamencie będziemy mogli cieszyć się jakością Ultra HD (jeśli oczywiście dysponujemy tej klasy urządzeniem). Możemy utworzyć także cztery profile i oglądać Netflixa na 4 urządzeniach jednocześnie. Koszt pakietu Premium to w tej chwili 52 złote miesięcznie.

SERIAL WIEDŹMIN – ALE O CO CHODZI?

Może nie każdy z Was zetknął się z przygodami Geralta. Zaczęło się od opowiadań Andrzeja Sapkowskiego. Już same książki zyskały olbrzymią popularność, ale przełomowe było stworzenie gry opartej o wspomniane książki. Za serie odpowiada polskie studio CD Projekt RED, które wyniosło Wiedźmina na międzynarodowe salony. Ostatnia, trzecia gra Wiedźmin 3: Dziki Gon została okrzyknięta jedną z najlepszych gier przygodowych na świecie. Wtedy też cały świat zaczął czytać opowiadania Andrzeja Sapkowskiego. Naście lat temu powstał serial polskiej produkcji, dość ambitny jak na tamte czasy. W rolę Geralta wcielił się Michał Żebrowski.

Wieści z Rozładowani.pl