Do testowania sprzętów AGD nam jeszcze daleko i nie zamierzamy na razie sprawdzać lodówek i pralek ;) Jednak kiedy widzimy takie rozwiązania TAKICH firm, to zastanawiamy się nad tym mocno. Przyznam też, że taki bajer sprawdziłby sam z chęcią, bo nie wiadomo, czy jest to jeszcze AGD, czy już gadżet? Bosch szykuje urządzenie, które błyskawicznie odświeży Twoje ubranie bez konieczności prania tychże.

Ale o co chodzi? Bosh zaprezentował właśnie urządzenie Bosch FreshUp. Sprzęt bez chemikaliów, bez wody i szorowania wyczyści nasze ubrania. Tak przynajmniej wynika z oferty zaprezentowanej na stronie.

bosch 1

Usuń nieprzyjemne zapachy z tekstyliów. Tylko „chusteczką”. FreshUp, przenośne, ładowalne urządzenie rozpuszcza cząsteczki zapachu z mocą Bosch Plasma Tech. Bez dodanych chemikaliów. Bez prania. Natychmiast odśwież swoje ubrania w domu lub w podróży. Dzięki innowacyjnej technologii plazmowej możesz odświeżyć popularne tkaniny, nawet wrażliwe, takie jak wełna i jedwab. Noś ubrania dłużej między praniem lub czyszczeniem chemicznym i przedłuż żywotność swojego ulubionego ubrania!

No okej, ale gdzieś musi być jakieś „ale”. Szukam go jednak i brak. Jedynie porządne testy mogą przekonać mnie do tego produktu, bo co innego?

bosch 3

Cena na razie nie jest znana, można zapisywać się na zakup produktu na stronie indiegogo. Możliwości według prezentacji są piorunujące. Piorunująca zatem może być też cena, jak to bywa w przypadku takich urządzeń. Firma Bosch jednak należy do tych firm, które cieszą się dobrą opinią, a ich technologie są na zdecydowanie najwyższym poziomie.

Zastanawia jednak fakt, że akurat niemiecka firma poszła w ten produkt. Ich pralki są jednymi z najczęściej wybieranych pralek w Europie, przez co sami sobie robią konkurencję. Teoretycznie jednak, bo trudno sobie wyobrazić, że ludzie teraz wyrzucą swoje automaty i przerzucą się na „ręczne” czyszczenie.

To jak? Kupujemy?