Surfly - świetne narzędzie wspólnej pracy w oknie przeglądarki

Surfly – świetne narzędzie wspólnej pracy w oknie przeglądarki

Opublikowano 17.01.2017 21:05 -


Generalnie co do zasady staramy się na łamach DailyWeb promować narzędzia głównie oparte o licencję Open Source. Zdarzają się jednak takie rozwiązania na które warto wydać grosza, tym bardziej jeśli to co oferuje może realnie wpłynąć na wydajność Waszej pracy. Takim narzędziem z pewnością jest Surfly, które oferuje naprawdę interesującą funkcjonalność. Jak ono działa w praktyce?

Działanie tego cudeńka jest bardzo proste. Pozwala w kilka/kilkanaście osób pracować w ramach jednej strony internetowej. Mamy jak to zwykle bywa, prowadzącego i pozostałych uczestników, którzy mogą otrzymać takie same prawa jak prowadzący. Możemy nanosić uwagi na warstwę strony WWW, mamy do dyspozycji (video)czat.

To co jednak jest prawdziwą potęgą tego narzędzia, to fakt że jest proste. Niepotrzebne są dedykowane wtyczki do przeglądarki czy inne cuda, które trzeba zainstalować na komputerze. Wystarczy przeglądarka i podanie adresu strony, a potem już tylko zaproszenie zainteresowanych osób. Oczywiście pozostaje przy tych wszystkich superlatywach wspomnieć także o mniej przyjemnych rzeczach – cena.

Do dyspozycji mamy trzy licencje, które każda rozróżnia ilość udostępnionych funkcjonalności. Całość rozliczana jest per user, a same ceny zaczynają się od $16/miesiąc. Nie przeszkadza to jednak, by sprawdzić narzędzie jak się sprawuje. Gorąco polecam.

Wieści z Rozładowani.pl