Styczniowe gratisy od Envato. Sprawdź, co możesz pobrać za darmo!

Opublikowano 4.01.2021 10:09 -


Nowy rok, nowy miesiąc, więc i Envato serwuje kolejne gratisy do pobrania. W styczniu możecie pobrać kilka ciekawych propozycji, które zasilą Waszą cyfrową bibliotekę oraz projekty. 

Envato Market, to miejsce, które niewątpliwie zna większość kreatywnych osób. W jego poszczególnych działach można znaleźć mnóstwo przydatnych rzeczy do wykorzystania w twórczej pracy. Wszelkie motywy do WordPressa, szablony stron HTML, grafiki, zdjęcia, pliki 3D, a także wideo, pokłady audio, czy też wtyczki do WordPressa, skrypty PHP oraz inne, to część z nich. Bogate zasoby Envato sprawiają, że mnóstwo osób korzysta z tego dobrodziejstwa. Oczywiście, nie za darmo. Za możliwość korzystania z pobranych plików, trzeba zapłacić. Jednak co miesiąc Envato udostępnia swoim użytkownikom kilka plików zupełnie za darmo.

envato market styczen

Cyfrowe zasoby Envato za darmo

Pobieranie za darmo zasobów z Envato jest jednak w pewnym stopniu ograniczone. Konkretnie - nie uzyskujemy w ten sposób regularnej licencji, która pozwala na darmowe aktualizacje, czy też wsparcie w ramach platformy. Mimo to warto zaglądać co miesiąc na Envato, żeby sprawdzić, co ciekawego można zdobyć bez ponoszenia kosztów. Jeśli któryś z plików Wam się spodoba, będziecie mogli go wykorzystać lub też kupić regularną licencję, która może się przydać zwłaszcza w przypadku wtyczek i motywów do WordPressa. 

envato styczen 2

W styczniu Envato proponuje za darmo:

envato styczen 3

Jak pobrać pliki za darmo z Envato?

Żeby pobrać powyższe propozycje, konieczne jest założenie konta na portalu. Jest ono bezpłatne. Następnie po przejściu do konkretnego produktu, po jego prawej stronie zobaczycie przycisk z możliwością pobrania plików za darmo. Pamiętajcie jednak, że nie kupujecie wtedy regularnej licencji. Nie otrzymacie zatem aktualizacji pobranych plików oraz wsparcia w razie ewentualnych problemów.

Wieści z Rozładowani.pl